0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube İzlenme Paneli Kullanımı

Youtube izlenme paneli ile ilgili kullanıcıların çok fazla farklı talepleri bulunmaktadır. youtube shorts izlenme , youtube canlı yayın izlenme , youtube video izlenme, youtube 4000 saat izlenme süresi gibi farklı izlenme türleri bulunmaktadır. 

sosyal medya bayi paneli üzerinden youtube video görüntülenme hizmetinden bahsedeceğiz. sitemizden alacağınız izlenme hizmetleri ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir; 

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girdikten sonra öncelikle ya üyelik gerçekleştirmeniz gereklidir ya da bizimle iletişime geçmeniz ve bir üyelik talep etmeniz gereklidir. Direkt olarak üye ol butonuna basarak da üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. direkt üyelik gerçekleştirerek işlem yapmak istiyorsanız öncesinde 3. numaralı kutuda görülen paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Üyelik sayfası üzerinden üyelik oluşturduktan sonra tekrar yukarıda görünen sayfaya gelerek kullanıcı adı yerine mail adresiniz ya da kullanıcı adınızı ve kendinize belirlemiş olduğunuz özgün şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Sisteme girdikten sonra sol tarafta site için genel bir bilgilendirme kutucuğu bulunmaktadır. Ardından aşağıdaki gibi youtube izlenme kategorisini diğer platform kategorileri arasında görüntüleyebilir ve seçebilirsiniz. 

Bir altında bulunan servis kısmını açtığınızda farklı özelliklere sahip birden fazla youtube izlenme servisi görüntüleyebilirsiniz. Telafi , hız ve kapsadıkları kullanıcı miktarlarına göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz.

Servis seçimi yaptıktan sonra diğer işlemleri tamamlayıp siparişinizi verdikten sonra siparişiniz ile ilgili değişiklik yapılamamaktadır. Bu yüzden servis seçimini dikkatli yapmanız gerekmektedir. 

Aynı şekilde link kısmına video linkini yapıştırıp siparişinizi sisteme gönderdikten sonra siparişiniz üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamadığı için linkinizi kontrol ederek doğru link olup olmadığını kontrol ederek link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. 

Bir altında miktar kısmı bulunmaktadır. Miktar olarak da videonuza gitmesini istediğiniz izlenme miktarını sayı olarak yazmanız gerekmektedir. yazmış olduğunuz miktara uygun tutarı sistem hesaplmaktadır. youtube izlenme paneli üzerinden eğer yeterli bakiyeniz var ise siparişinizi oluşturabilirsiniz eğer yeterli bakiyeniz yok ise sistem siparişinizi alamayacaktır. Sipariş verebilmek için öncelikle bakiyenizin bulunması gerekmektedir.

Servis seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus telafi süreleri ollmaktadır. Hiçbir smm panel , youtube izlenme paneli hizmetler için ömür boyu kalıcılık garantisi verememektedir. Fakat her servisin kendine özgü sürelerde telafi süresi bulunmaktadır.

Kimi servisler 30 gün kimi servisler ömür boyu telafili olmaktadır. Telafi işleminin yapılabilmesi için başlangıç sayısı ile bitiş sayısının birbirini tutması gerekmektedir. Örneğin 1000 video izlenmesi var ise ve siz 5000 adet izlenme almışsanız toplamda bizler size 6000 adet izlenmeye tamamlayarak teslim etmekteyiz.

Ardından kendi izlenmeleriniz olabilir fakat kendi izlenmeleriniz olduktan sonra 6300-6500 adet izlenmeye çıktıktan sonra 6100e düştüğünüzde sistem bunun telafisini yapamamaktadır. 6000 iken teslimini sağladığımız için izlenme sayınızın 6000in altında düşmesi gerekmektedir. Aksi taktirde telafi işlemi sistem tarafından yapılamamaktadır.

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerinizin statüleri bulunmaktadır. Sipariş alındı statüsü yeni sipariş verdiğinizde siparişinizin başarılı bir şekilde işleme alındığı anlamına gelmektedir.

Yükleniyor statüsü siparişinizin aktarımının başladığı anlamına helmektedir. Tamamlandı statüsü siparişinizin sonuçlandığı anlamına gelmektedir. Kısmen tamamlandı eksik iade edildi statüsü siparişinizin mümkün olan kısmının tamamlandığı teknik ya da sizden kaynaklı herhangi bir sorun olduğunda siparişin yarıda kalması ve gönderilemeyen kısmının bakiyenize otomatik olarak iade edildiği anlamına gelmektedir. 

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.