0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube Beğeni Paneli Kullanımı

Youtube beğeni paneli üzerinden videolarınızın beğeni sayılarını arttırmak istiyorsanız sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Youtube beğeni ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir; 

Kullanıcıların birçoğu youtube abone , youtube izlenme hizmetlerine önem verirken beğeni ile ilgili olan kısmı kaçırabilmektedir. fakat youtube beğeni bir videonun izlenmesi kadar önemli olmaktadır. hem kullanıcılar açısından hem de algoritma açısından son derece kritik olmaktadır. çünkü bir kullanıcı için videosunun önerilenlere çıkması önemlidir ve videonun önerilenlere çıkabilmeksi için de izlenme- beğeni-yorum dengesinin birbirini tutması ve etkileşiminin yüksek olması gerekmektedir. 

Sosyal medya ofisi sitemiz sizlere tüm bu hizmetleri sağlayabilmektedir. Youtube izlenme sayınıza orantılı bir şekilde youtube beğeni alımı da yapmanız gerekmektedir. kullanıcıların yaptığı bir diğer hatalardan biri de dislike servisini kullanmamalarıdır. her videonun mutlaka en az 3-5 adet dislike ı olmalıdır. Binlerce izlenmeye sahip olan bir videoyu mutlaka beğenmeyen kullanıcılar da çıkabilmektedir. Bu doğal olan bir işlemdir fakat kullanıcılar videolarına dislike almayı pek desteklememektedir. 

Youtube beğeni hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sonrasında sitemize giriş yaparak minimum bir düzeyde bakiye yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından youtube beğeni kategorisini seçebilirsiniz. seçim öncesi ya da sonrasında sitemizin genel bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından isterseniz like servisini seçebilirken dislike servisini de kullanabilirsiniz. 

Kategori olarak youtube like/dislike seçimi yaptıktan sonra servis seçimi yapmalısınız servis seçimi sonrasında da video linkinizi link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından miktar kısmına videonuza kaç adet like gelmesini istiyorsanız onun miktarını belirlemeniz gerekmektedir. Sistem sizlere belirlemiş olduğunuz miktara uygun olarak bir tutar belirlemektedir. Tutarı karşılayacak olan bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi direkt olarak sisteme gönderebilirsiniz. 

Youtube beğeni sayısı yukarıda görüldüğü üzere videonuzun altındaki like işaretine yansımaktadır. dışarıdan kullanıcılar like yapan kullanıcı sayısı dışında isim ya da herhangi bir bilgi göörünmemektedir. Aynı zamanda hesap sahibi olan kullanıcı da beğeni yapan ya da dislike atan kişiyi görmemektedir. Youtube beğeni paneli ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.