0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube Abone Paneli Kullanımı

Youtube abone paneli üzerinden abone sayınızı arttırmak istiyorsanız güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Youtube platformu algoritma olarak çok farklı bir yapıda olmaktadır. Bu yüzden deetaylara hakim olmanız son derece önemlidir. Youtube abone alımları ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir. 

Sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirmek için isterseniz önce bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgii bilgi edinebilirsiniz ya da direkt olarak sitemize kayıt olarak giriş yapabilirsiniz. Gİriş sonrasında mutlaka hizmetlerimize göz gezdirerek istediğiniz hizmetin ücretini görmelisiniz ve almak istediğiniz miktar ile tutara bakmanız gerekmektedir. Çünkü almak istediğiniz miktara göre tutar belirlendiği için bakiyenizin yeterli olmaması hizmeti almanıza engel olabilmektedir. 

Sitemize üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kategori kısmını açarak youtube abone kategorisini seçabilirsiniz. Fakat işlem yapmadan önce yeni sipariş ver ekranında sol tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. 

Youtube abone kategorisini seçtikten sonra aşağıda görüldüğü üzere farklı özelliklere sahip olan birçok servis bulunmaktadır. bu servislerin ücretlerinin farklı olması ve farklı sayıda servislerin bulunması her servisin sizlere sunmuş olduğu özelliklerin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Örneğin kimi servisler telafili iken kimi servisler telafili olmamaktadır. kimi servisler hızlı iken kimi servisler yavaş olabilmektedir ya da içerdikleri kullanıcı kaliteleri birbirinden farklı olabilmektedir. Bu yüzden servis seçimi çok önemli bir nokta olmaktadır.  sizlere uygun olan servisi seçemiyor iseniz bizimle iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz. 

Servis seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmını okumanız gerekmektedir. servis ile ilgili önemli bilgiler barındırabilmektedirler bu yüzden açıklamayı okumadan sipariş vermemeniz gerekmektedir. Ardından Link kısmına kanalınızın linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Miktar kısmına ise istediğiniz abone sayısına göre sayı yazmanız geremektedir. bu sayı minimum değerin altında maksimum değerin üzerine çıkmaması gerekmekte ve servisten maksimum değerde bir miktar aldıysanız aynı link için tekrar aynı servisi kullanmamanız gerekmektedir. 

Yukarıda gösterildiği gibi youtube abone paneli üzerinden gerekli alanları doldurduktan sonra belirlemiş olduğunuz miktara gööre bir tutar çıkmaktadır. sistem bunu birim fiyatına uygun bir şekilde belirlemektedir. Bu yüzden siparişinizi oluştururken bakiyenizin tutarı karşılaması gerekmektedir. bakiye yükleme işlemi yaparken bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda abone alımı öncesinde kanalınızın abone sayısını herkese açık yapmanız gerekmektedir. Diğer yandan siparişinizin iptal edilme olasılığı bulunmaktadır. siparişinizin telafisinin de yapılabilmesi için abone sayınızın herkese açık olması gerekmektedir.

Düşüşler yaşadığınız zaman bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek telafi talebinde bulunabilirsiniz. Telafi talebinde bulunurken sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.