0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Youtube 4000 Saat İzlenme Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden youtube 4000 saat izlenme paneli aracılığı ile youtube kanalınızı para kazanmaya açabilirsiniz. Bununla ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar aşağıdaki gibidir;

youtube 4000 saat izlenme süresine sahip olmak isteyen kullanıcıların temel hedefi kanalını para kazanmaya açmak istemesidir. Youtube kanal sahiplerine son 365 gün içerisinde 1000 abone ve 4000 saat izlenme süresine sahip olmaları dahilinde içerik üreticisi olarak göreceğini ve izlenme başına ücret ödeyeceğini bildirmektedir. Kullanıcılar da bu süreci hızlandırmak ve kısa süre içerisinde gelir elde etmeye başlamak adına profesyonel sosyal medya hizmetleri sağlayıcıları ile çalışarak 4000 saat izlenme süresine hızlı bir şekilde kavuşmaktadır. 

bizler de sizlere en uygun ücretler ile en hızlı şekilde amacınıza ulaşmanız için hizmet sunmaktayız. sitemizden yapacağınız alışverişler tamamıyla bayi fiyatları üzerinden ücretlendirilmekte ve kaliteli kullanıcıların izlenme sağlaması ile sizlere sunulmaktadır. 

Sitemizdeki hizmetlerden yararlanabilmeniz için öncelikle sitemize üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. üye olmadan da işlemlerinizi yapabilirsiniz fakat burada üyeliğin temel avantajlarından bir tanesi işlemi siz kendiniz yaptığınız için uygun ücretlerle hizmet alabilme imkanı sunulmasıdır. Üyelik sonrasında aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır.

Youtube 4000 saat izlenme süresi üzerinden işlem yapıldığı zaman belli süreler için çalışma yapılabilmektedir. En ideal ve en uygun ücretli olan hizmet 1 saatlik videoya yapılan işlemlerdir. Aynı zamanda sitemiz üzerinden önerilenlere çıkmanız için kullanabileceğiniz izlenme servisleri , youtube shorts izlenme , youtube canlı yayın izlenme , youtube reklam izlenme gibi farklı izlenme hizmetleri de barındırmaktadır. 

yukarıda görüldüğü üzere eğer youtube 4000 saat izlenme süresi elde etmek istiyorsanız ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. kategori seçimi sonrasında aşağıdaki gibi servis seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kısımlardan bir tanesi de video süresi olmaktadır. Bu tür hizmetlerde videolarınız baştan sona izlendiği için videonun süresi 1000 adet ücretini etkilemektedir fakat 1000 adet ücretinin uygun olması sizleri yanıltmamalıdır. Neden?

çünkü 4000 saat için öncelikle 1 saatlik bir videonuzun 4000 kere izlenmesi gerekir. fakat 30 dakikalık bir videonuz var ise 4000 kişi 30 dakika izleyeceği için 2000 saat getirecektir bu yüzden sizler 8000 saat almak durumunda kalacaksınız bu da ekstra bir maliyet gerektirecektir. 

Bu yüzden eğer 1 saaltlik bir videonuz var ise miktar olarak 4000 kişi satın almanız yeterli olmaktadır. Fakat 30 dakika ya da 15 dakikalık bir videonuz var ise 30 dakika için 8000 saat , 15 dakikalık bir video için 16 bin adet izlenme süresi almanız gerekmektedir. 

1 saatlik bir videonuz olduğunu varsayarak ilgili servisi seçebilirsiniz. Ardından servisin açıklamasını okumanız gereklidir. Başlama süresi ve istenilen bilgileri okuyarak işlem yapmanız gerekmektedir. Link kısmına video linkinizi yapıştırdıktan sonra miktar kısmına istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Sistem otomatik olarak tutarı hesaplayacaktır.

Örneğin sizin kendi izlenmelerinizden 1000 saatiniz var ise ve 3000 saate ihtiyacınız var ise 3000 saat izlenme süresi satın alabilirsiniz. Bu durumda miktara 3000 yazmanız yeterlidir. Bu şekilde sistem tutarı hesaplamakta ve siz sipariş ver butonuna tıkladığınızda eğer bakiyeniz var ise siparişinizi işleme alacaktır. 

Yukarıda gösterilen youtube analics verileri olmaktadır. sizler izlenme süresi aldıktan birkaç gün sonrasında izlenme süreniz artacaj ve yukarıda mavi ile çizili olan kısma yansıyacaktır. orası 4000 saat olduğu zaman videonuz 4000 kere izlenmiş olacaktır.

Aynı zamanda ayrı olarak youtube analitics kısmında para kazanma bölümüne girdiğinizde de kanalınızın toplam izlenme süresi görüntülenecektir ve para kazanma adımları görünecektir eğer herhangi bir engeliniz yok ise 1000 abone sahibi iseniz ve youtube 4000 saat izlenme paneli üzerinden izlenme sürenizi de tamamladıysanız başvuru yapabilirsiniz. 

Eğer siparişinizi oluşturmadan önce ya da oluşturduktan sonra herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle dilediğiniz zaman 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.