0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemizden vimeo takipçi paneli aracılığı ile sizler de hesabınızın daha fazla kullanıcı tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit, tüm deyalar aşağıdaki gibidir: 

vimeo hizmetlerimizden yararlanmak veya bilgi almak için yapmanız gerekenlerden biri sitemize kayıt olup giriş yaparak hizmetlerimizi inceleyebilir ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ya da telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Ya da direkt olarak 3 numaralı kutucuktaki gibi paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimizin tamamı için özellikler ve ücretlendirmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer hizmetlerden istediğinizi satın almak istiyorsanız panelimize kayıt olmanız gerekmektedir. 

Panele kayıt olduktan sonra eğer hizmeti satın almak istiyorsanız öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükledikten sonra yüklemiş olduğunuz bakiyeyi tüketerek hizmet satın alımı yapabilmektesiniz.

Bakiye eklemek için aşağıda görüldüğü gibi bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ne kadar yükleme yapacağınız ile ilgili bir karar vermediyseniz satın almak istediğiniz hizmetin fiyatına bakabilir ve ne kadar alım yapmak istediğinizi belirleyerek yükleme yapabilirsiniz. 

Bakiye ekle butonuna bastıktan sonra sistem sizi aşağıdaki gibi yüklemek istediğiniz miktarı yazabileceğiniz ve hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi belirleyebileceğiniz bir ekrana yönlendirmektedir.

Öncelikle paytr ile online ödeme mi yapmak istiyorsunuz , shopier aracılığı ile mi ödeme yapmak istiyorsunuz yoksa havale ile mi ödeme yapmak istiyorsunuz buna karar verdikten sonra tutar kısmına yüklemek istediğiniz ücreti yazabilirsiniz. Sistemimize minimum 10 tl yüklenebilmektedir. Ardından bakiye ekle butonuna tıklayabilir ve adımları takip ederek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bakiye işlemini de tamamladıktan sonra kategoriler kısmından vimeo kategorisini görüntülemeniz gerekmektedir. Ardından ikinci adım olarak servis kısmını açmanız gerekmektedir. servis bölümünde vimeo takipçi servisini seçebilirsiniz ve arından link olarak da profil linkinizi yapıştırıp almak istediğiniz takipçi miktarını da miktar bölümüne yazdıktan sonra çıkan tutarı bakiyeniz karşılayabiliyorsa servis açıklamasını da okuyarak sipariş ver butonuna basabilirsiniz. 

Sipariş ver butonuna bastıktan sonra siparişlerinizin statüleri oluşmaktadır. Siparişlerim butonuna basarak siparişinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Sipariş alındı konumunda ise siparişinizi yeni verdiğiniz ve siparişinizin sorunsuz bir şekilide alındığını göstermektedir. Yükleniyor olarak statüleştirildiği zaman siparişinizin gönderiminin başladığı anlamına gelmektedir.

Tamamlandı statüsü siparişinizin sonuçlandığı anlamına gelmektedir. Kısmen tamamlandı , eksik iade edildi statüsü teknik ya da siparişi veren kişi tarafından bir problemin doğduğu fakat memnuniyet açısından siparişin yarıda kaldığını gönderilmeyen kısmının otomatik olarak müşteriye iade edildiği anlamına gelmektedir.

Siparişleriniz sonuçlandırıldığında ya da yükleniyorda takıldığında hizmetler sizlere ulaştığında ya da hizmet ile ilgili herhangi bir soru işareti doğduğunda vimeo takipçi paneli dışında diğer hizmetlerimiz de dahil olmak üzere bizimle iletişime geçmek istediğinzide 0850 840 22 12 numaralı hattı kullanabilirsiniz.