0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo İzlenme Paneli Kullanımı

sosyal medya ofisi sitemiz ile vimeo izlenme paneli üzerinden vimeoda paylaşmış olduğunuz videolarınızın kısa sürede binlerce kullanıcı tarafından izlenmesi mümkün. Panelimize kayıt olarak sizler de size ayrılmış olan sayfa üzerinden kendi sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Tüm detaylar ve kullanım yönergesi aşağıdaki gibidir: 

Güvenilir ve kaliteli bir site üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girerek aşağıdaki gibi önce paketler butonu ile hizmetlerimize göz gezdirebilirsiniz. Ardından eğer paketler ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşıyorsanız iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçerek bildirimde bulunabilirsiniz. Sipariş oluşturmak istiyorsanız sitemize üye olabilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Sizden istenilen bilgiler ad soyad, mail adres, telefon, kendinize oluşturmanız gereken özel bir kullanıcı adı ve şifreden ibaret olmaktadır. sizden mail ya da telefon doğrulaması istenmediği için bilgilerinizi doğru girmek zorunda değilsiniz fakat olası herhangi bir durumda sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğimiz doğru bir mail adresi ya da telefon numarası bıramanız önemli olmaktadır. 

Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra yukarıda sağ tarafta bulunan kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurarak sistemimize giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta site ve hizmetlerimiz ile ilgili genel bir bilgilendirme tablosu bulunmaktadır bu tabloyu muhakkak okumanız gerekmektedir. 

Ardından vimeo izlenme paneli üzerinden sipariş verebilmek için vimeo kategorisini seçmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan diğer platformlardaki hizmetler için de göz gezdirebilirsiniz. Vimeo kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapmanız gerekmektedir.

vimeo izlenme servisini seçtikten sonra sağ tarafta bulunan servis bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından hangi videonuz için izlenme satın almak istiyorsanız link kısmına o videonun linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Miktar kısmına ise videonuza tanımlanmasını istediğiniz izlenme miktarını minimum ve maksimum değerler aralığında sayı olarak belirlemeniz gerekmektedir. Sistem sizlere otomatik olarak bir tutar belirleyecektir. Eğer bakiyeniz tutarı karşılayabiliyor ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi oluşturabilirsiniz eğer karşılamıyor ise aşağıda nasıl bakiye yüklemeniz gerektiğinin bilgisi yer almaktadır. 

Bakiyeniz eksik veya bakiyeniz yok ise bakiye ekle butonuna basarak bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Birçok sitede önce hizmeti seçip ödemesini ardından yapabilirsiniz fakat bayi paneli sistemlerinde önce bakiye yüklenmekte ve ardından yüklenilen bakiyenin tüketimi yapılabilmektedir. bu yüzden örneğin 2000 adet izlenme almak istiyorsanız bunun ücreti 36 TL tutuyor ise 36 TL lik bir bakiyeye sahip olmanız gerekmektedir. 

Bakiye yükle butonuna bastıktan sonra sistem sizleri ödeme yöntemini ve ödeme tutarını belirleyebileceğiniz bir ekrana yönlendirmektedir. hangi ödeme yöntemini seçmek isterseniz seçebilirsiniz ve istediğinzi tutarı da yazdıktan sonra bakiye ekle butonuna tıkayarak adımları takip edebilir ve istediğiniz tutarın yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz havale ile isterseniz online olarak bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bakiye işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra tekrar başa dönerek yeni sipariş ver kısmı üzerinden kategori , servis , link , miktar belirlyerek siparişinizi sorunsuz bir şekilde verebilirsiniz.Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizin detayı siparişlerim butonunun altında toplanmaktadır. burada siparişinize bir sipariş kodu atanmaktadır ve siparişinizin statüsü belirlenmektedir.

Siparişiniz eğer sipariş alındı konumunda ise siparişinizin şu an bir problem yaşamadığı ve sisteme gitmek için beklemede olduğu anlamına gelmektedir. Ardından siparişiniz yükleniyor konumuna geldiği zaman aktarımın başladığı anlamına gelmektedir. Tamamlandı olduğunda siparişinizin sorunsuz bir şekilde tamamlandığı anlamına gelmektedir.

Fakat tamamlandı olup tamamlanmadı ise ya da yükleniyorda takıldı ise bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. siparişiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlere sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmektedir.