0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Vimeo Beğeni Paneli Kullanımı

Vimeo üzerinden videolarınızın daha popüler olmasını ve sizlere ktile kazanımı açısından fayda sağlamasını istiyorsanız vimeo beğeni paneli üzerinden beğeni satın alımı yapabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde yüzlerce beğeniye sahip olmak istiyorsanız işte detaylar: 

Sosyal medya hesaplarınız için güvenilir , kaliteli , hızlı ve uygun ücretli bir site arıyorsanız doğru adrestesiniz. sosyal medya ofisi sitemiz sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır. panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olarak kendinize ait bir panel oluşturabilir ve sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızın yönetimini panelimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Hizmet alımlarınızı iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. whatsapp destek hattı üzerinden direkt müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek havale ile alımlarınızı yapabilirsiniz ya da panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olarak kendiniz de dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda beğeni alımı yapabilirsiniz.

panelden alım yapmanızın en büyük faydalarından bir tanesi 7/24 işlem yapabilme imkanına sahip olmanız ve tüm hizmetleri whatsapp destek hattımız üzerinden alabildiğinizden daha uyguna alabiilme fırsatınızın olmasıdır. 

Sitemize üye olarak işlem yapmak istiyorsanız 1 numaralı kutucuğa tıklayarak üyelik bilgilerinizi girerek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemi esnasında sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz istenmemektedir. ya da mail- telefon doğrulama istemediğimiz için bilgilerinizi doğru girmek zorunda değilsiniz. Talep etmeniz dahilinde sizin için bizler de birer üyelik açabiliriz ve sizlere giriş bilgisi iletebiliriz. üyeliğinizi gerçekleştirdiktenm sonra yukarıda sağ taraftaki kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurarak sistemimize griş yapabilirsiniz.

Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra eğer satın alım yapacaksanız bakiye yüklemeniz gerekmektedir. birçok site önce ürünü satın aldırmakta ve ürünün satın alımını tamamlarken ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir fakat bayi panelleri sisteminde önce bakiye yüklemeniz gerekemktedir. Yüklemiş olduğunuz bakiyeyi tüketerek işlem yapabilmektesiniz. bu yüzden bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra yükleme detayları için sizleri yukarıdaki ekrana yönlendirecektir. Burada ödeme yönteminizi ve yüklemek istediğinzi tutarı girmeniz gerekmektedir. bakiye yükledikten sonra tamamını aynı anda harcamak zorunda değilsiniz. örneğin 10 TL yükleme gerçekleştirdikten sonra 5 TL sini kullandıktan sonra birkaç gün aradan geçtikten sonra da giriş yapıp kalan bakiyenizi tüketebilirsiniz. yüklemek istediğiniz tutarı ve yöntemi seçtikten sonra sistem sizi adım adım bakiye yükleme işlemini tamamlamanız için yönlendirecektir. 

Vimeo beğeni paneli aracılığı ile bakiye işlemini gerçekleştirdikten sonra kategori olarak vimeo kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından servis olarak vimeo beğeni servisini seçmeniz gerekmektedir. bir altta bulunan link kısmına ise beğeninin gideceği videonuzun linkini yapıştırabilirsiniz.

Miktar olarak da minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Sistem otomatik olarak sizlere yazmış olduğunuz miktara uygun tutarı hesaplayacaktır. belirlenen tutar kadar bakiyeniz var ise eğer siparişinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim butonu ile siparişinizin detayını görüntüleyebilrsiniz. 

Siparişlerim kısmına girdikten sonra siparişinizin detayında sizlere bir sipariş kodu , sipariş servisiniz , sipariş linkiniz, sipariş tarihiniz, başlangıç sayınız ve ödediğiniz tutar ile sipariş statüsünün bilgilerini göstermektedir. Burada önemli olan nokta sipariş kodu ve siparişlerin statüleridir.

Yukarıda görünen sipariş statüleri siparişinizin sistemde hangi aşamada olduğunun bilgisini vermektedir. Sipariş alındı siparişinizin yeni oluşturulduğu , sipariş yükleniyor kısmı siparişinizin aktarımının başladığını sipariş tamamlandı kısmı siparişinizin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını bildirmektedir. 

Eğer siparişiniz ile ilgili bir soru veya sorun yaşıyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Fakat siparişiniz ile ilgili detaylara erişebilmemiz için sipariş kodunuzu bizlere iletmeniz gerekmektedir.