0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Takipçi Paneli Kullanımı

Twitter takipçi alımı için en ideal sitelerden biri olan sosyal medya ofisi - twitter takipçi paneli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm detaylar aşağıdadır:

Twitter takipçi satın almak istediğiniz zaman karşınıza çok fazla seçenek çıkmaktadır. bir çok site ve birçok servis seçeneği sizlere sunulmaktadır. Hangisinin daha kaliteli ya da hangisinin sizin ihityacınız olan takipçi paketi olup olmadığı konusunda kararsız kalıyor olabilirsiniz. Bu yüzden sizlere smm panel hizmetlerimiz hakkında bilgiler vermekteyiz. 

Twitter takipçi ya da herhangi bir işlem yapmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Yapılan üyelik sizin hesabınıza ya da bireysel olarak sizlere kesinlikle bir dezavantajı ya da zararı bulunmamaktadır. Tam tersi siparişlerinizi takip etmeniz ve dilediğiniz yer ve zamanda işlem yapabilmeniz sizin için kolaylıklar sağlamaktadır.

Twitter takipçi satın almak için üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra siteye giriş yapabilirsiniz Ardından kategori olarak twitter takipçi kategorisini seçebilirsiniz. Adımları takip ederek önce servis kısmını açmanız gerekmektedir. Servis kısmında farklı özelliklere sahip birçok servis bulunmaktadır. Yukarıda görünen servisler arasında sizlere en uygun olanı seçebilirsiniz. Sosyal medya paneli üzerinden takipçi alımı yaparken dikkat etmeniz gereken kısımlardan biri düşüş miktarı ve hızı olmaktadır.

Twitter diğer platformlara oranla biraz zor bir platformdur. Bu yüzden sık sık düşüşler yaşanabilmektedir. Bunun da temel sebebi twitter ya da diğer platformlar dönem dönem sık kullanılmayan hesapları silme yöntemine gitmektedirler. Bu da maalesef twitter takipçi paneli tarafından garanti edilemeyen durumlar olmaktadır. 

Servis seçimi yaparken aynı zamanda hızlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin günde 30 - 50 adet gönderen servis ile 100-200 adet gönderen servis arasında fark bulunmaktadır. Sizin için hangisi uygun ise onu seçebilirsiniz. 

İstediğiniz servis seçimini yaptıktan sonra link kısmını doldurmanız gerekmektedir. Burada twitter kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda servis açıklamasında yer alan bilgilere muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir.

Servis bilgilendirme tablosunda yer alan bilgiler : Servisin minimum ve maksimum değerleri , servisin içerisindeki kullanıcıların kalite bilgisi , kullanılması gereken link formatı eklenmelidir. opsiyonel olarak örnek gösterilmelidir. Servisin telafisinin olup olmadığının bilgisinin yazılı olması gerekmektedir. Servisin günlük olarak attığı kullanıcı miktarının bilgisi bildirilmelidir.

Ardından hizmet ile ilgili genel bilgiler verilmelidir. Servis açıklamasını okumadığınız taktirde gerçekleşen herhangi bir sorunda maalesef müdahale edilememektedir. Bu yüzden servis açıklamasını okuduktan sonra siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş ver butonuna basmadan önce belirlenen tutar kadar bakiyenizin twitter takipçi panelinde bulunması gerekmektedir. Eğer bakiyeniz yeterli ise siparişiniz işleme alınacaktır.

Yukarıda ok ile işaretlenmiş kısım olan siparişlerim kısmından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Burada son verdiğiniz siparişten başlayarak ilk verdiğiniz siparişe kadarki tüm siparişleriniz depolanmaktadır. Siparişinizin durumunu sağ köşedeki tamamlandı yazısı üzerinden takip edebilirsiniz burası 'sipariş alındı'- 'işleniyor' - 'tamamlandı' olarak değişkenlik göstermektedir. siparişinizin tüm detaylarını görüntüleyebilisiniz.

 Eğer herhangi bir soru veya sorununuz olur ise sol tarafta bulunan sarı ile işaretlenmiş alandaki kod sizin sipariş kodunuzdur. o kod ile bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.