0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Retweet Paneli Kullanımı

Panel.sosyalmedyaofisi.com sitemiz üzerinden Twitter retweet paneli alımı yapabilir ve retweet sayılarınızı yükselterek etkileşim düzeyinizi arttırabilirsiniz. İşlemlerinizi sorunsuz ve kısa süre içerisinde yapmak için sizlere panel kullanım detaylarını aşağıda sunmaktayız. 

Twitter panel hizmetlerimizin tamamı otomatik olarak çalışmakla birlikte direkt olarak sisteme işlenmeye gitmektedir. Sizler tüm kriterleri belirlediğiniz için kendi sosyal medya hesaplarınızın danışmanı konumunda olmaktasınız. Dilediğiniz zaman smm panel sitemize girerek hizmetlerimizden yararlanabilir ve kısa süre içerisinde sosyal medyadaki yerinizi belirleyebilirsiniz. 

Twitter retweet alımlarınızı yapabilmek için istemize giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadan önce de kayıt olmanız gerekmektedir. Sitemizden hizmet alabilmek için takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir: 

1. Kayıt olmak 
2. Kayıt olduğunuz bilgiler ile sistemimize giriş yapmak 
3. Sitemize giriş yaptıktan sonra bilgilendirme tabloları ve sitenin genel yapısı ile ilgili bir gözlem yapmak 
4. Bakiye yüklemek. ister online olarak isterseniz de havale ile bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 
5. Ardından kategori olarak twitter retweet kategorisini seçebilirsiniz. servis olarak da servis açıklamasına bakarak sizlere hitap eden servis hangisi ise onu seçebilirsiniz. 
6. Link olarak da hangi tweetinize retweet almak istiyorsanız o tweetin linkini kullanabilirsiniz. 
7. Miktar olarak da tweetinize ne kadar retweetin gitmesini istiyorsanız miktar kısmına sayı olarak istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. 
8. Son olarak belirlemiş olduğunuz miktar için belirnen tutar eğer bakiyenize uygun bir tutar ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Aşağıda sipariş verirken uygulanan adımları sayılar ile görsel üzerinde de anlatmakayız. Bu adımları takip ederek de siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturmadan önce sol tarafta bulunan genel bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda servise ait olan açıklama metnini de okumanız son derece önemli olmaktadır. 

Servisin minimum ve maksimum değerine dikkat ederken kullanıcı içeriği ve hızı hakkında da bilgi edinebilmeniz için servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. 

Twitter retweet servisleri dünya genelinde yavaş olmaktadırlar. 100 adet retweet işlemi ortalama 2-3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu yüzden alımlarınızı minimumda tutmanız tavsiye edilmektedir. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra kullanıcı adı değişikliği ya da hesabı gizliye alma gibi işlemler yaptığınız zaman siparişiniz tamamlanmadan tamamlandı olarak gösterilmekte ve bakiyeniz yanabilmektedir. Ya da siparişlerinizi oluştururken aynı link için birden fazla retweet siparişi girerseniz siparişlerinizin tamamlanmama gibi ihtimalleri doğmaktadır. Bu yüzden bilgilendirme tablolarında yazılı olan maddeleri okumanız tavsiye etmekteyiz.

 

Retweet sayılarınız arttıkça daha fazla kullanıcı elde etme imkanı da sağlayacaksınız. Bu yüzden twitter retweet paneli aracılığı ile hemen siz de siparişlerinizi kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Eğer hala nasıl sipariş vereceğinize dair , nasıl üye olacağınıza dair bir soru işareti var ise aklınızda bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.