0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitter Beğeni Paneli Kullanımı

Twitter beğeni alımlarınızı sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden kısa süre içerisinde bayi fiyatları üzerinden twitter beğeni paneli olarak alabilirsiniz. Siparişlerinizi oluştururken sizlere referans olacak detaylar aşağıdadır: 

Twitter kullanıcılarının etkileşim için en çok önemsedikleri kriterlerden biri beğeni sayısı olmaktadır. Tweet paylaşımı sonrasında eğer yüksek etkileşim almak istiyorsanız kısa sürede birçok beğeni sayısı elde ettiğiniz zaman istediğiniz etkileşime ulaşmış olacaksınız. Bu yüzden sosyal medya paneli üzerinden sizler de twitter beğeni alımı yapabilirsiniz. peki ama sistem kafanızı mı karıştırdı ? Nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyor musunuz? İşte tüm detaylar ; 

Öncelikle sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıda belirtilen zorunlu alanları doldurduktan sonra sitemize giriş yapabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Mail adresiniz ya da kişisel bilgileriniz doğru olmak zorunda değildir. ki hiçbir müşterimizin bilgileri üçüncü taraf kişiler ile paylaşılmamaktadır. Aynı zamanda diğer smm panel siteleri gibi mail doğrulama da istenmemektedir. Girilen bilgiler tamamen sizin ihtiyacınız olan giriş bilgileri ve herhangi bir durumda sizinle iletişime geçebilmemiz için ihtiyaç duyulan bilgiler olmaktadır. Sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. 

Ardından kayıt olduğunuz bilgiler ile sistemimize giriş yapmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile birlikte Twitter beğeni paneli girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Girişlerinizi yapmadan önce üst kısımdaki iletişim bilgilerimiz ve site sayfamızın aşaısında bulunan diğer bilgilere ve açıklamalara dikkat etmenizi ve okumanız önermekteyiz. Aklınıza takılan herhangi br konuda bizlere dilediğiniz zaman danışabilirsiniz. 

Panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle sol tarafta bulunan kırmızı bilgilendirme tablosu sitemiz ve hizmetler ile ilgili genel bilgiler vermektedir. Muhakkak okumanız gereken bir talbodur. Ardından sağ tarafta kalan kısım yeni sipariş verebileceğiniz bir alan olmaktadır. kategorinizi , servisinizi , link ve miktarınızı belirleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi oluştururken bilgilerinizi doğru girmeniz ve servise ait olan sağ taraftaki kutuğu okumanız önemli olmaktadır. 

Siparişlerinizi oluşturabilmeniz için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. bakiye yüklerken dilerseniz havale/eft ile dilerseniz de online ödeme ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. havale ödemesi yaptıktan sonra bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden ödeme yaptığınıza ve bakiyenizin eklenmesini istediğinizi bildirebilirsiniz anlık olarak yüklemeniz gerçekleşecektir. 

Kategori olarak Twitter beğeni-izlenme kategorisini seçebilirsiniz , servis olarak iki adet servizimiz bulunmaktadır. devamlı değişip güncellendiği için kimi zaman 3-4 adet kimi zaman 1-2 adet twitter beğeni servisleri eklenmektedir. Bu yüzden eğerekstra bir talebiniz olur ise bizlere bildirebilirsiniz eksra servis eklenmesi yapılabilmektedir. 

Aynı zamanda eğer twitter beğeni paneli aracılığı ile otomatik beğeni alımı da yapmak isterseniz yukarıda görüldüğü üzere aylık olarak tweet sayınızı belirleyeblir ve her tweet için ne kadar beğeni almak istediğinizi belirterek bizden otomatik beğeni talebinde bulunabilirsiniz. Servisinizi de seçtikten sonra link belirtmeniz gerekmektedir. Profil linki kesinlikle kabul edilmemektedir. Tweetlinkiniz ile işlem yapmanız gerekmektedir. Ardından tweetinize ne kadar beğeni gitmesini istiyorsanız miktar kısmına sayı olarak yazmanız gerekmektedir. 

Yukarıda görünen ve sayı ile işaretlenen adımları geçtikten sonra tutar sizlere gösterilmektedir. Tutarı da onayladıktan sonra sipariş ver butonuna basabilirsiniz. Siparişiniz bu şekilde sisteme giderek işlenmekte ve sizlere ulaşmaktadır. Bu süreç içerisinde sizler de farklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siparişleriniz servis açıklamasında belirtilen süreler içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Bu süre içerisinde aklınıza takılan herhangi bir soruda veya yaşayacağınız sorunların çözümü için bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.