0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitch Takipçi Paneli Kullanımı

Birçok sosyal medya paneli olarak hizmet veren kişi veya firmalar kaliteli veya hızlı gönderim yapamayabilmektedirler. Fakat sosyal medya ofisi sitemiz aracılığı ile twitch takipçi paneli üzerinden yapacağınız işlemlerin tamamı sizlere süre ve kalite olarak bildirilmektedir. Sizler de Twitch profilinizin daha popüler olması ve en çok izlenen profil olmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz. 

Sitemiz tamamı ile otomatik olarak çalışmaktadır ve sizler dilediğiniz zaman en uygun ücretler ile hizmetleri elde edebilme imkanını elde edebilirsiniz. Fırsatlarımızdan yararlanmak için öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Web sitemize kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresi ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra direkt olarak yeni sipariş ver sayfası sizleri karşılayacaktır. Sayfada sol tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir. Ardından bakiye yüklemek istiyorsanız üst tablardan bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye ekle adımlarını takip edebilirsiniz.

Giriş yapıp bakiye yükledikten sonra aşağıdaki gibi öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Ardından servis seçimini servis açıklamalarını okuyarak yapabilirsiniz. Sizlere ücret, hız ve kalite olarak en uygun servis hangisi ise onu seçebilirsiniz. Servis seçimlerinde açıklama üzerinden telafili olup olmadığı, başlama ve bitiş süresi , nasıl bir link yapısı kullanmanız gerektiği gibi bilgileri edinebilirsiniz. Hizmetin tamamlanlanma süresi genel anlamda 0-24 saat olmaktadır. Yoğunluğa göre bu süre 0-48 saat arasına da çıkabilmektedir. 

Servis seçimi sonrasında aşağıdaki gibi önce twitch profil linki e miktar olarak da minimum miktara uygun bir şekilde istediğiniz miktarı yazabilirsiniz. Çıkan ücret kadar bakiyeniz var ise siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. Siparişinizi verdikten sonra değişim yapılamadığı için bilgilerinizi kontrol ederek işlem yapmanız son derece önemli olmaktadır. Bu yüzden sipariş linkiniz miktarınız ve diğer bilgilerinizi kontrol ederek işlem yapmanız gerekmektedir. 

Twitch üzerinden kanalınızda kaç takipçi olduğu kullanıcı adınızın hemen altında yazılı olmakta ve takip et butonu ile abone ol butonu yan yana olmmaktadır. Takip et butonu ile abone ol butpnu birbirinden farklı olduğu için abone alımı yaparken farklı servis takipçi satın alımı yaparken farklı servisler kullanmanız gerekmektedir. Sipariş  verdikten sonra siparişiniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. sipariş detaylarınıza oradan ulaşabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz, siparişleriniz veya herhangi bir soru veya sorununuzda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda satın alım işlemlerinizi de whatsapp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz sadece eğer siparişinizin durumunu sorgulamak isterseniz twitch takipçi paneli üzerinden verdiğiniz siparişin kodunu iletmeniz yeterli olacaktır.