0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Twitch Canlı Yayın Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemizden twitch canlı yaypın paneli aracılığı ile sizler de canlı yayınlarınıza binlerce kişiyi davet ederek popüler olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşlemlerinizi hızlı ve kısa  süre içerisinde en uygun ücretler ile oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. 

Öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. giriş yapabilmek için de kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Ardından aşağıda görüldüğü üzere mail adresiniz ve kayıt olurken kendinize oluşturmuş olduğunuz bir şifre ile giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra karşınıza sol tarafta sistemimiz ile ilgili genel bir bilgilendirme tablosu yer almaktadır sağ tarafta ise aşağıdaki gibi yeni sipariş verebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. öncelikle genel bilgilendirme tablosunu okuyarak hizmetlerimiz ve hizmet süreçlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ardından aşağıda görüldüğü üzere kategori olarak Twitch kategorisini seçebilirsiniz. 

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekemktedir. servis seçimi yaparken yukarıda görüldüğü üzere canlı yayınınızın süresi ile doğru orantılı bir servis seçmeniz gerekmektedir. örneğin 30 dakika sürecek olan bir canlı yayınınıza MS1 servisinden yani 10 dakikalık servisten işlem yaparsanız kullanıcılar 10 dakika kaldıktan sonra sıfırlanacaktır. Fakat 30 dakika sürecek olan yayına 30 dakikalık bir servis alırsanız hesabınız daha popüler, orijinal bir görünüm ile yayın yapmış olacaktır. 

Servis seçimi sonrasında servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. Örnek link, maksimum minimum değer , yayında kalma süresini belirten ve dikkat etmeniz gereken diğer bilgilerin bulunduğu servis açıkmalasını muhakkak okumanız gerekmektedir. Arından link kımına kanalınızın linkini girmeniz gerekmektedir. Miktar kısmına da yayınınıza katılmasını istediğiniz kişi sayısını yazmanız gerekmektedir. Çıkan tutar sizin ödeyeceğiniz tutar olmaktadır. 

Tutar kısmında görünen ücreti ödeyebilecek kadar bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer bakiyeniz yetersiz ise eksik olan bakiyenizi yükledikten sonra tekrar sipariş vermeyi deneyebilirsiniz. 

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim butonunun altına siparişleriniz sıralanmaktadır. TÜm detaylar bu kısımda bulunmaktadır. Twitch canlı yayın paneli aracılığı ile aldığınız kullanıcılar yukarıdaki gibi yayınlarınızda izlenme sayısı kısmına yansımaktadır. İzlenme sayınız ne kadar çok ise o kadar çok kullanıcı çekme potansiyeline sahip olursunuz. Belli bir süre sonra yayınlarınıza katılan kullanıcı sayılarında doğal bir artış olduğunu göreceksiniz. 

Hizmetin detayları ve diğer soru veya sorunlarınız için bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra eğer siparişiniz sizlere ulaşmaz ise hemen yayınınızın tarih ve saatinin görüneceği şekilde ekran görüntüsü alarak sipariş kodunuz ile birlikte bizlere ulaşabilirsiniz.