0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tumblr Beğeni Paneli Kullanımı

Tumblr beğeni paneli aracılığı ile sitemizden kısa sürede yüksek miktarda beğeni alımı yaparak gönderilerinizi öne çıkarabilirsiniz. sosyal medya ofisi sitemizin detayları aşağıdaki gibidir.

Sitemiz tamamı ile otomatik olarak çalışmaktadır ve sizler dilediğiniz zaman en uygun ücretler ile hizmetleri elde edebilme imkanını elde edebilirsiniz. Fırsatlarımızdan yararlanmak için öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Web sitemize kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresi ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra direkt olarak yeni sipariş ver sayfası sizleri karşılayacaktır. Sayfada sol tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir.

Tumblr beğeni paneli üzerinden işlem yapmak için öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori seçimi yapmak için kategori kısmını açıp listeyi aşağı doğru kaydırarak ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. 

kategori seçimi sonrasında beğeni servisini seçmeniz gerekmektedir. Servis seçimi sonrasında sağ tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından link kısmında tumblr gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından miktar kısmından gönderinize gitmesini istediğiniz beğeni miktarını belirlemeniz gerekmektedir. belirlediğiniz miktar minimum ve maksimum değerler arasında olmalıdır. Miktara göre tutar otomatik olarak belirlenmektedir. yeterli bakiyeniz var ise siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Bakiyeniz yok ise bakiye yüklemeniz gerekmektedir. 

İşlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bakiye yüklemeniz gerekemktedir. Yukarıda görüldüğü üzere bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra sistem sizler yönlendirmektedir. bakiye ekleme işlemini yapmadan sipariş verme imkanınız bulunmamaktadır. bayi paneli üzerinden işlemler yapılırken bakiye usulü kullanım yapılmaktadır.

bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra sistem sizi yukarıdaki ekrana yönlendirmektedir. İstediğiniz ödeme yöntemini seçtikten sonra yükleme yapmak istediğiniz tutarı belirlemeniz gerekmektedir. Ardından bakiye ekle butonuna tıklayarak sizleri bakiye yüklemeniz için gerekli olan sayfaya yönlendirecek ve ödemenizi yaparak bakiye ekleme işleminizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Siparişlerinizi verdikten sonra beğeni sayısı yukarıdaki gibi artmaktadır. Beğeni sayılarınızda herhangi bir artma olmadığı halde Tumblr beğeni paneli üzerinden siparişlerim kısmına girdiğinizde tamamlandı gösreriyor ya da yükleniyorda takılı kaldı ise bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. sizlere yardımcı olabiliriz.