0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok Takipçi Paneli Kullanımı

Tiktok takipçi paneli aracılığı ile kullanıcı sayınızı arttırarak canlı yayın açmak istiyorsanız ve kendi kitlenizi tiktok üzerinden genişletmek istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemiz üzerinden hızlı ve kolay işlem gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar aşağıdaki gibidir. 

Tiktok takipçi alma nedenlerinden bir tanesi kullanıcıların canlı yayın açma isteğinden doğmaktadır. Kullanıcılar canlı yayınlar açarak hem kullanıcıları davet etme hem de gelir elde etme imkanlarından yararlanmak istemektedir. Fakat tiktok kuralları gereği kullanıcıların canlı yayın açma kriterlerinden bir tanesi 1000 takipçiye sahip olmaktır.

Doğal yollardan bin takipçiye ulaşmak kullanıcılar için belli bir zaman aldığı için insanlar vakit kaybı yaşamak istememektedir. Bu yüzden profesyonel bir destek alarak takipçi sayılarını arttırma yoluna gitmektedirler.

Satın alma yolu ile canlı yayın açılır mı? elbette açabilirsiniz. özellikle sosyal medya ofisi sitemiz aracılığı ile aldığınız takipçiler aracılığı ile canlı yayın açabilirsiniz. Peki en uygun ücretler ile en hızlı tiktok takipçi alımını nasıl yapabilirsiniz. İşte detaylar: 

Öncelikle detaylara hakim olmak istiyorsanız bir üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer üyelik gerçekleştirmeden hizmetlerimiz ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız iki seçenek bulunmaktadır. Bizimle iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşarak almak istediğiniz hizmet veya panelimiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. ya da paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimiz ile ilgili genel bir bilgilendirme elde edebilirsiniz. 

Diğer yandan direkt olarak üye olarak ilerlemek istiyorsanız yukarıdaki 1 numaralı üye ol butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından aşağıda görüldüğü şekilde giriş yapabilirsiniz. 

kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresiniz ve kendinize oluşturmuş olduğunuz özel şifreniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Eğer giriş yapmak istediğinizde hata alıyorsanız mail adresinizin ya da şifrenizin başında veya sonunda boşluk bırakmış olabilirsiniz. sayfanızı yenileyerek tekrar deneyebilirsiniz. Eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz. 

Aynı zamanda üyelik gerçekleştirdikten sonra tiktok takipçi paneli üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler bayi ücretleri kapsamında sunulmaktadır. otomatik olarak işlenip hızlıca tanımlandığı için işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirme imkanına sahip olmaktasınız. 

Giriş yaptıktan sonra kategori olarak tiktok takipçi kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Servis olarak Tiktok takipçi servislerinden sizlere en uygun olan servisi sseçebilirsiniz. servis seçimi yaparken sağ tarafta bulunan servis açıklamasında hizmet ile ilgili bilgileri edinmeniz gerekmektedir. link kımsına da profil linkinizi ya da kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir.

Yanlış link kullanımı siparişinizin iptal edilmesine neden olacaktır. Sipariş iptali çoğu zaman mümkün olmadığı için doğru bilgileri girdiğinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Miktar kısmına da profilinize ne kadar takipçi gelmesini istiyorsanız sayı olarak miktar girmeniz gerekmektedir. Sistem otomatik olarak sizlere 1000 adet üzerinden hespaladığı ücreti tutar olarak göstermektedir. Ardından eğer bakiyeniz var ise siparişiniz işleme alınacaktır eğer bakiyeniz yok ise bakiye yükleyip işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Bakiye ekle butonu aracılığı ile online olarak bakiye yükleyebilir ya da 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iban bilgilerimizi talep ederek havale ile de bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.