0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok İzlenme Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemizden tiktok izlenme paneli üzerinden çok uygun ücretler ile binlerce izlenme sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. 

Tiktok hesabınız üzerinden videolar paylaşıyor ve kendinize bir kitle edinmek istiyorsunuz fakat yeterli kullanıcıya ulaşamıyor, göönderileriniz keşfete düşmüyor mu ?

Tiktok keşfete düşme teknikleri , tiktok videolarım neden keşfete düşmüyor gibi sorunlarınızı arama motorları üzerinde cevap arıyorsanız muhakkak istediğiniz sonuçları alamayacaksınız. Fakat sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden tiktok hesabınız için takipçi , beğeni , izlenme hizmetlerinden düzenli olarak doğal artış şeklinde yararlandığınız sürece mutlaka verim alacaksınız bundan şüpheniz olmasın. Fakat tabi ki video içeriği , hashtag ve trend konularda videolar çekip çekmediğiniz de önemli olmaktadır. 

Tiktok izlenme paneli aracılığı ile uygun , hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız öncelikle sitemize üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. üyelik gerçekleştirmeden de www.sosyalmedyaofisi.com sitemizden alımlarınızı yapabilirsiniz. Fakat daha uygun ücretli bayi fiyatları üzerinden işlem yapmak istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemiz ilk tercihiniz olmalıdır. Üyelik işlemleri yaparken sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. 

Bu yüzden üyelik yaparken aklınızda herhangi bir olumsuz soru işaretinin olmaması önemli olmaktadır. Sizden mail ya da telefon doğrulaması da istenmemektedir. Bu yüzden bilgilerinizi doğru girme gibi bir zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. 

Üyelik işlemleri sonrasında panele giriş yaptıktan sonra öncelikle 10 Tl bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alımlarınızı yaparken bakiyenizi tüketerek işlem yaptığınız için öncelikle hesabınızda bakiye olması gerekmektedir. bu yüzden 10 tl gibi uygun bir ücreti bakiye olarak yükleyebilirsiniz.

Eğer sitemize güven sorunu yaşıyor ve kart bilgilerinizi girmek istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek havale ile de bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bakiye işleminizi de hallettikten sonra yukarıda görüldüğü üzere kategori olarak öncelikle tiktok izlenme kategorisini seçmeniz gerekmektedir. beğeni , takipçi, izlenme işlemleri yaparken profilinizin herkese açık olması gerekmektedir. Bu yüzden profilinizi herkese açık yaptıktan sonra sitemizden işlem yapabilirsiniz. 

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. servis kısmını açtığınızda yukarıdaki gibi 2 ve daha fazla servis sizlere sunulacaktır. İstediğiniz servisi seçtikten sonra aşağıda görüldüğü gibi işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken servisin isminde ve sağ tarafta bulunan servis açıklaması kısmına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda servisin isminde yazılı olan ücret 1000 adet ücreti olmaktadır. Servis seçimi sonrasında videonuzun linkini ilgili alan olan link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Linkin doğru ve açılabilir olduğuna muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir.

Link işlemini tamamladıktan sonra miktar olarak da videonuza gidecek olan izlenme sayısını belirtmeniz gerekmektedir. bu sayıyı seçerken profilinizin genel dengesine bakmanız gerekmektedir. Öörneğin 10 adet videonuz var ve her videonuz 100-200 izlenme sayısına sahipken sizler izlenme almak istediğiniz videoya 100 bin izlenme alamazsınız , almamalısınız çünkü profilinizin dengesini bozacaktır bu yüzden doğal artan bir şekilde azar azar video izlenme sayılarınızı arttırmalısınız. 

Tiktok izlenme paneli üzerinden izlenme aldıktan sonra muhakkak beğeni alımı da yapmalısınız. çünkü izlenme sayısı olan bir videonun mutlaka beğeni sayısı da olur 1000 izlenme aldıysanız 100 adet de beğeni almayı ihmal etmemelisiniz. 

Yukarıda görünen bilgilendirme tablosu sosyal medya ofisi sitemize kayıt olan tüm panel kullanıcıları için önemli bir bilgilendirme tablosu olmaktadır. Tüm hizmetler ve site kurallarının bulunduğu bilgilendirme tablosunu üyelik sonrasında mutlaka okumanız gerekmektedir. Siparişleriniz ve kullanım açısından son derece önemli olmaktadır. Burada bizimle iletişim kurabileceğiniz telefon numarası, siparişlerinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken genel kaideler nelerdir bunları barındıran bir bilgilendirmeden oluşmaktadır.

Yukarıda bulunan tablar sitemize girdikten sonra sipariş vermek için yeni sipariş butonuna basmanız için konulan bir buton olmaktadır. Oto işlemler kısmında otomatil hizmetleri aldığınızda oto siparişlerinizin barındığı kısım aynı şekilde sosyal medya hizmetlerimiz ile ilgili tüm servislerimizin sıralandığı paketler kısmından hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Refil kısmı telafili olan siparişlerin sıralandığı bölüm olmaktadır. Bakiye ekle butonu aracılığı ile bakiyelerinizi ekleyebilirsiniz. Eğer kendi siteniz var ve api ile servislerimizi çekmek istiyorsanız ap kısmından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz ile iglili herhangi bir sorun yaşadığınızda destek kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yandan işlem öncesi ve sorasında destek almak istiyorsanız ve birebir iletişime geçmek istiyorsanız 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden sizlere yardımcı olabiliriz.