0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Tiktok Beğeni Paneli Kullanımı

tiktok beğeni paneli ile sizler de tiktok videolarınıza istediğiniz miktarda beğeni alımı yapabilirsiniz. sosyal medya ofisi sitemiz ile uygun ücretli , kaliteli hizmetler almak istiyorsanız detayları mutlaka okumalısınız. İşte detaylar : 

Panelimize kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra öncelikle kategori olarak diğer platformların arasında tiktok beğeni kategorisini tıklamanız gerekmektedir. Ardından servis olarak aşağıda görüldüğü üzere farklı özelliklere ve farklı ücretlere sahip olan servislerden sizlere uygun olan servisi seçmeniz gerekmektedir. Bu servis seçimini servisin hızına ve kalitesine gööre seçebilirsiniz.

Genel anlamda servis seçiminde kalite ve ücret doğru orantılı olmaktadır. bu yüzden seçimlerinizi yaparken şu an mevcut olan MS4 servisini kullanabilirsiniz. Hem düşüşü çok olmayan hem de hızlı olan en kaliteli servislerimizden biri olmaktadır. Fakat eğer daha yavaş ve uygun ücretli servis isterseniz diğer servislerden de seçiminizi yapabilirsiniz. 

Servislerin isimlerinde yazılı olan özellikler ve servisi seçtikten sonra sağ tarafta bulunan servis açıklamasında da gerekli bilgiler bulunmaktadır. servisin maksimum minimum değeri ve kullanmanız gereken link dahi gösterilmektedir. Tiktok takipçi alımı yaparken profil linki ya da kullanıcı adı girmeniz gerekirken izlenme ve beğeni alımlarınızda videonuzun linkini girmeniz gerekmektedir. Tİktok beğeni sayısının önemli olmasının sebeplerinden biri hem algoritmayı manipüle etme amacı hem de profildeki total beğeni rakamının yükselmesini sağlayarak gerçek kullanıcılar için bir referans niteliği taşımasıdır.

Aynı zamanda tiktok beğeni paneli üzerinden alımlarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de izlenme sayısıdır. Eğer izlenme sayınız düşük ise beğeni almanız uzun vadede hesabınıza zarar verecektir. Çünkü izlenme sayısı 100 olan bir videonun 500 beğenisinin olması mantıksal bir hata olmaktadır. 100 kişi izlediyse 500 kişi nasıl beğenir. Bu şekilde işlem yapmanızda bir süre sonra algoritmanın dikkatini seçeceği için hesabınızın ban yemesine sebep olabilmektedir. 

Tiktok beğeni servisinizi seçtikten sonra linkk kısmına video , gönderi linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından videonuza gidecek olan beğeni sayısını miktar kısmına yazmanız gerekmektedir. Eğer birden fazla videonuza beğeni almak istiyorsanız kaç adet videoya beğeni gitmesini istiyorsanız o kadar videonun linki ile ayrı ayrı işlem yapmak durumundasınız. 

Sizler miktar seçimi yaparken yukarıda görüldüğü üzere miktar kutusunun altında bulunan min. ve max. değerlere uygun bir miktar yazmanız gerekmektedir. örneğin minimum 100 ise 99 adet beğeni alımı yapamazsınız ya da max. değeri 1000 adet ise 1001 adet alamazsınız. 

Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de max değeri aşmamaktır. yani  max değeri 1000 adet olan bir serviste bir video için işlem yaptıysanız aynı video için aynı servisten tekrar beğeni alımı yapmamalısınız. Servisteki kişi kotasını aştığı için gönderim yapılamayacaktır. Bu kural tüm hizmetler için geçerli olmaktadır. 

Tiktok beğeni paneli aracılığı ile alımlarınızı yapmadan önce profil gizliliğinizi açmanız gerekmektedir. Aynı zamanda siparişlerinizi oluşturduktan sonra sipariş tamamlanmadan videoyu silmeniz ya da hesabı gizliye almanız kullanıcı hatası olarak görülmekte ve siparişinizin kısmi tamamlanması bakiyenizin yanması gibi sonuçlar doğurabilmektedir. 

Bu yüzden işlem öncesi ya da işlem sonrasında 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları elde edebilirsiniz.