0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Telegram Kanal Grup Üyesi Paneli Kullanımı

Telegram son zamanlarda popüler olan iletişimi güçlendiren ve kendine özgü bir etkileşim platformu olmaktadır. Kullanıcılar telegram üzerinden gruplar oluşturarak bir kitle etkileşimi ve iletişimi sağlamaktadır.

Telegram kanal grup üyesi paneli aracılığı ile kanalınızın daha fazla kullanıcı barındırdığını gösterek kitlenizi genişletebilirsiniz. kaliteli kullanıcılar için panelimiz üzerinden alım yapabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki gibidir:

Öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girerek sağ üst köşede bulunan kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt ol sayfasına gidebilir bilgilerinizi doldurduktan sonra kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Arından tekrar giriş sayfası üzerinden kulllanıcı adı ve kendinize belirlemiş olduğunuz şifre aracılığı ile giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra sitemizin sol tarafında bulunan genel bilgilendirme tablosunu okuyabilir ve sitemizin genel kuralları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ardından bakiye yükle butonu aracılığı ile bakiye yükleyebilir ya da bizimle iletişime geçerek havale ile bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. 

Kategori kısmından telegram kategorisini seçebilirsiniz ardından servis kısmını açtıktan sonra sizlere uygun özelliklerde olan servisi seçebilirsiniz. Servis seçimini yaparken servis açıklamasında yazılı olan bilgileri göz önünde bulundurabilir ve tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Yukarıda görüldüğü üzere kanal grup üyesi olan servisler var iken sadece grup üyesi olan servisler de bulunmaktadır. kanalınız ya da grubunuza göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Servis seçiminizi yaptıktan sonra kanal/grup linkinizi link kısmına yapıştırabilirsiniz. Miktar kısmına da kaç adet kullanıcının kanalınıza ya da grubunuza katılmasını istiyorsanız sayı olarak yazabilirsiniz ve çıkan tutar yazdığınız miktara orantılı bir şekilde değişkenlik gösterebilmektedir.

Tutarı karşılayabilecek bir bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi sisteme gönderebilirsniz. Ardından siparişlerim kısmına giderek siparişinizin detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Fakat siparişlerinizi oluşturmadan önce muhakkak yukarıdaki bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda sistemin çalışma biçiminden işlemlerinizi ne şekilde yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine kadar ihtiyacınız olan tüm bilgileri barındırmaktadır.

Telegram kanal grup üyesi paneli üzerindeki bilgilendirme tablosunda yazılı olmayan fakat aklınıza takılan soru veya sorunlarınızı bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden ulaştırabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız sipariş kodunuzu da iletmeniz gerekmekteidr. sipariş kodunuza siparişlerim kısmından ulaşabilirsiniz. 

Servis seçimi yaptığınızda ise servise özgü özelliklerin bulunduğu servis açıklamasını okumanız gerekmektedir. servisin minimum ve maksimum değerinin bulunduğu , başlama süresi , düşüş , telafi , örnek link gibi birçok bilgileri barındırmaktadır.

Sizler siparişlerinizi oluşturduğunuzda bilgilendirme tablosu ve servis açıklamasını okumuş varsayılırsınız. Siparişleriniz direkt olarak sisteme gittiği için herhangi bir sorunda kolay bir şekilde iptal edilememektedir. bu yüzden işlemlerinizi yaparken kontrol ederek sipariş vermeniz gerekemktedir.