0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Spotify Takipçi Paneli Kullanımı

Spotify müzik dünyasının son dönemlerde en çok sevilen sosyal platformlarından biri olan spotify üzerinden tüm müzik severler ve sanatçılar kendilerine yer edinmek istemektedirler. Fakat ülkemizde ve dünyada kullanım sıklığı çok fazla olması ve çok fazla kullanıcı barındırmasından ötürü yoğun bir rekabet ortamının olması kullanıcıları farklı çözümlere yönlendirmektedir. 

Sosyal medya ofisi - Spotify takipçi paneli aracılığı ile dilediğiniz miktarda takipçi alımı gerçekleştirebilirsiniz. Spotify takipçi hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gerekeken bazı hususlar bulunmaktadır. 

Öncelikle spotify takipçi satın almak istediğinizde panelimizdeki hizmetlerin özelliklerini ve detayları öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilir ya da sitemize üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik işlemleri esnasında sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Spotify takipçi alımlarınızda profesyonel bir destek almak istiyorsanız sosyal medya ofisi sitemiz sizlere her zaman yardımcı olmakta ve uygun ücretler ile hızlı işlem yapmanıza olanak tanımaktadır. 

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra karşılacağınız aşağıdaki ekran ile dilerseniz bizimle iletişime geçebilir , dilerseniz üyelik oluşturabilir, dilerseniz de paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Eğer üyelik yaptırmak için aklınızda soru işaretleri var ise direkt olarak apketler butonuna tıklayabilirsiniz. Paketler butonuna tıkladıktan sonra hizmetlerimizin tamamı sıralanacak ve servis ismi , minimum değer , maksimum değer, servis ücreti gibi temel bilgiler sizlere gösterilmektedir.

Fakat eğer sitemiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemize üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Daha öönce bir spotify takipçi paneli kullanım tecrübeniz olmuş ise sitemizden işlem yapmak sizin için zor olmayacaktır fakat eğer ilk defa bir panel kullanıyor iseniz detaylara vakıf olabilmeniz için aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. 

Sitemize üyeliğinizi gerçekleştirip bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra öncelikle sol tarafta bulunan genel bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Ardından ortadaki bölümde kategori kısmını açarak oradan spotify profil takipçi kategorisini seçtikten sonra bir aşağısında bulunan servis kısmını açıp sizlere en uygun olan servisi seçmeniz gerekmektedir.

Servislerin tamamı birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bu yüzden servis seçimi sonrasında sağ taraftaki servis açıklamasını da mutlaka okumanız gerekmektedir. Servis seçimi ve açıklama detayları aşağıdaki gibidir. 

Servis kısmını açtıktan sonra 2 ve daha fazla servis görüntüleyebilirsiniz. Bunların tamamı müşteri talepleri üzerine eklenen farklı özelliklere sahip olan servisler olmaktadırlar. Servislerin isimlerine özet özellikleri yazılı olmaktadır.

Örneğin MS0 - Spotify takipçi | Düşüş yaşanır - bu servis üzerinden alacağınız hizmetin açıklamasında minimum ve maksimum değeri , link yapısının nasıl olması gerektiği ile ilgili örnek link, servisin hızı ve servisin içerisindeki kullanıcı kalitesi ile birlikte servisin telafili olup olmadığının bilgisi yer almaktadır. Bunları okuduktan sonra sipariş vermeniz ya da servis seçimi yapmanız çok daha doğru olacaktır. 

Servis seçimi sonrasında link olarak spotify profil linki , miktar olarak da profilinize gelecek olan takipçi sayısını belirledikten sonra sistemin 1000 adet fiyatı üzerinden ücretlendirdiği tutar sizlere gösterilmektedir. bu tutarı ve servis bilgilerini okuduğunuzu onayladıktan sonra siparişlerinizi verebilirsiniz. Ardından siparişiniz oluşturulduktan sonra bir sipariş kodu belirlenmektedir. bu sipariş kodu siparişlerim kısmında yer almaktadır.

Aynı zamanda siparişinizin detayları da ilgili bölümde yer almaktadır. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Spotify takipçi paneli üzerinden işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde oluşturabilieceğiniz yönergemizi okuyarak zorlanmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.