0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Spotify Dinlenme Paneli Kullanımı

Spotify dinlenme paneli üzerinden şarkı dinlenmelerinizi arttırmak istiyorsanız bu konuda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Spotify dinlenme ve sosyal medya ofisi web sitemiz ile ilgili tüm detaylar aşağıdadır.

Spotify kullanıcılarının en temel istekleri ortaya çıkarmış oldukları şarkılarını maliyetsiz bir şekilde müzikseverler ile buluşturmak ve istedikleri yönde sanat kariyerlerini yukarıya taşımaktır. Aynı zamanda şarkı dinleyicileri de sınırsız bir şarkı kütüphanesine istedikleri an ulaşarak istedikleri sayıda şarkıları dinleyebilme özgürlüğü elde etmek istemektedir. 

Bu durumda en çok hangi sanatçının şarkısı rağbet görürse o sanatçı o kadar popüler olmaktadır. Bu yüzden tüm müzik üreticileri en çok dinlenen olmak istemektedir. Kimi kullanıcıların dinlenme sayısı yetersiz kaldığı için spotify dinlenme satın alma yöntemine gitmektedirler. 

sizler de spotify dinlenme satın almak istiyorsanız muhakkak panelimizi denemelisiniz. Memnun kalacağınızdan süpheniz olmayacaktır. aşağıdaki yönergeler ile birlikte harika bir deneyim kazanacaksınız. 

Spotify dinlenme paneli üzerinden üyelik oluşturduktan sonra kategori olarak spotify türk dinlenme ya da spotify dinlenme olarak geçen yabancı dinlenme hizmetlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. sizler için hangi kategori uygun ise onu seçebilirsiniz. Her kategorinin kendisine ait servisleri bulunmaktadır. yabancı dinlenmelerden oluşan spotify dinlenme kategorisini inceleyeceğiz. Spotify dinlenme kategorisini seçtikten sonra aşağıdaki servisleri görüntüleyeceksiniz. 

Yukarıdaki servislerden sizin isteğinize uygun olan özellik ve bütçedeki servisi seçebilirsiniz. Dinlenmelerde premium dinlenmeler , ücretsiz dinlenmeler ve çalma listesi dinlenme ile albüm oynatmalarını da barındıran servis çeşitliliğinde istediğiniz hizmeti seçebilirsiniz. seçtiğiniz servise uygun olarak sizlere bir açıklama tablosu gösterilecektir. sağ taraftaki açıklama metnini de okuduktan sonra ona uygun özellikleri okuyabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra link ve miktar kısmını da doldurmanız gerekmektedir. 

Spotify dinlenme servislerinden eğer albüm dinlenmesi alacaksanız albüm linki , normal şarkı dinlenme alacaksanız şarkı linki girmeniz gerekmektedir. Yukarıda miktar kısmında 500 adet miktar olarak yazılı olmaktadır. Bu siparişi vermek istediğiniz zaman hata alacaksınız çünkü minimum değer olarak gösterilen 1000 adet olmaktadır. dinlenme servislerinde minimum 1000 adet alınmaktadır bu kritere dikkat etmeniz gerekmektedir. 500 yazdığınızda sistem siparişinizi onaylamayacaktır. 1000 ve üzeri miktar girmeniz gerekmektedir. 

Siparişinizi genel bilgiler dahilinde doğru olarak girip tamamladıktan sonra veriler spotify şarkınızın dinlenme analitiğine yansımaktadır. Yansımalar ortalama 0-48 saat sonra olmaktadır. Dinlenmeler hesabın güvenliği için yavaş olarak aktarılmaktadır. Siparişinizin statüsü tamamlandı olduktan 2 gün sonra eğer eksik ise bizlere analiz ekran görüntüsü ile birlikte sipariş kodunuzu ileterek talepte bulunabilirsiniz. 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden sizlere yardımcı olabiliriz.