0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

SoundCloud Dinlenme Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden soundcloud dinlenme paneli aracılığı ile dinlenme sayınızı arttırmak için hemen sitemize üye olabilirsiniz. Sistemimizin işleyişi ile ilgili adım adım bilgilendirmeler aşağıdaki gibiir. Detayları inceleyerek siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz

Panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girdikten sonra direkt olarak üye olup hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. ya da iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ardından tüm paketlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için sitemizden paketler butonuna tıklayarak ürünlerimizin tamamını görüntüleyebilirsiniz. 

Sipariş vereceğinizi kararlaştırdıktan sonra sistemimize kayıt olabilir kendinize ücretsiz bir panel oluşturabilirsiniz. Üyelik girişi sonrasında tamamıyla sizlere ait olan bir panele sahip olacaksınız. dilerseniz bu panel aracılığı ile sizler de satış yapabilirsiniz. 

Üyelik esnasında sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. temel bilgilerinizi girerek kayıt olduktan sonra sitemize giriş yapabilirsiniz. 

Sitemize giriş yaptıktan sonra sistemimizin çalışma mantığı ile ilgili bilgilendirme tablosu bulunmaktadır. Bu tabloyu okuduktan sonra sistemimiz ile iglili temel bilgilere sahip olacaksınız. Sipariş verebilmek için hesabınızda bakiye bulunması gerekmektedir. öncelikle ufak bir miktar bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından kategori olarak soundcloud kategorisini seçebilirsiniz. Diğer kategorilere nazaran listenin biraz altında bulunmaktadır. Listedeki hizmetlerin sıralanış biçim soundcloud dinlenme paneli hizmetlerinin tercih sıklığı ile doğru orantılı olmaktadır. 

Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Soundcloud dinlenme servisini de seçtikten sonra servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. servis açıklamasında yazılı olan bilgileri okumadan sipariş verdiğinizde bilgileri okunmuş varsayılırsınız. Servis seçimi sonrasında link kısmına şarkı linkini yapıştırmanız gerekmektedir.

Ardından şarkınıza almak istediğiniz dinlenme miktarını minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek miktar kısmına yazabilirsiniz. Tutar kısmında sizler miktara ne yazarsanız sistem otomatik olarak hesaplayarak ödeyeceğiniz tutarı sizlere göstermektedir. Sizler tutarı onayladıktan sonra sipariş ver butonuna basarak siparişinizi sisteme gönderebilirsiniz. 

Alacağınız soundcloud dinlenme paneli hizmetleri yukarıda ok ile gösterilen alana yansıtılmaktadır. Buradan kullanıcılar şarkılarınızı dinlerken ne kadar çok dinlenme sayısına ulaştığını görüntülemektedir. Dinlenme sayınızın yüksek olması şarkılarınızın daha fazla dinlenmesini ve dikkat çekmesini sağlamaktadır. Siparişlerim kısmında depolanan siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebiirsiniz. Siparişiniz ile ilgili sorularınızda muhakkak siparişlerim kısmından alacağınız sipariş kodunuzu bizlere ulaştırmanız gerekmektedir.