0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

SoundCloud Beğeni Paneli Kullanımı

Sistemimiz üzerinden soundcloud beğeni paneli aracılığı ile şarkılarınıza beğeni alımı yapmak istiyorsanız hzılı ve kısa süre içerisinde istediğiniz miktarda alım yapabileceğiniz basit bir ara yüzüne sahip sitemizden dilediğiniz zaman hizmet alabilmek için detayları inceleyebilirsiniz.

Soundcloud beğeni alımlarınız şarkılarınızı ön plana çıkarmada oldukça etkili olmaktadır. Fakat bruada dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan bir tanesi dinlenme sayınız ile beğeni sayınızın birbiri ile doğru orantılı olmasıdır. Örneğin 1000 dinlenmeniz var ise 100 beğeninizin olması ideal bir rakamdır fakat 100 dinlenme varken 500 beğeninizin olması hesabınızın orjjinalliğini zedelemektedir. 

Sitemizden coundcloud beğeni alımı yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. ÜYe olamdan da tüm paketlerimize göz gezdirmek istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girerek paketler butonuna tıklayabilir ve hizmetlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Ardından bir üyelik gerçekleştirerek sitemize giriş yapabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemi yaptıktan sonra siparişlerinizi kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. 

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Siparişlerinizi oluştururken öncelikle kategori kısmından soundcloud kategorisini seçmeniz gerekmektedir. kategori seçimi yaparken öncesinde veya sonrasında mutlaka sitemizdeki genel bilgilendirme tablosunu muhakkak okumanız gerekmektedir. Sistemimiz ile ilgili temel bilgiler , bilgilendirme tablosunda yer almaktadır. Kategori seçimi sonrasında servis seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Kategori seçimi yaptıktan sonra bir altında servis seçimi yapabilirsiniz servis olarak soundcloud beğeni servisini seçebilirsiniz. Ardından servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. Servisin makismum - minimum değerleri , hızı ve servis ile ilgili bilmeniz gereken diğer detaylar ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.  Servis açıklamasını okuduktan sonra siparişinize devam edebilirsiniz. 

Kategori olarak soundcloud seçimi yaptıktan sonra servis seçimi yapmalısınız. servis seçimi sonrasında şarkınızın linkini link kısmına yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından ne kadar beğeni almak istiyorsanız miktar kısmına istediğiniz rakamı yazabilirsiniz. Fakat miktar yazarken minimum ve maksmum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ardından siparişinizi onaylayıp sisteme gönderebilirsiniz.

Siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Siparişiniz ile ilgili detaylara oradan bakabilirsiniz. Ve siparişiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Almış olduğunuz dinlenmeler yukarıda kırmızı kutucuk içine alınmış kısma yansımaktadır. Bunun anlamı kullanıcılar şarkılarınızı dinledikten sonra olumlu bildirim olarak kalp butonuna basmaları sonucu ortaya çıkmaktadır. Soundcloud beğeni paneli aracılığı ile şarkılarınızın beğeni sayılarını arttırarak şarkılarınızın daha popüler olmasını sağlayabilirsiniz.