0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Shazam Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemiz aracılığı ile sizler de shazam takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yapmak istiyorsanız aşağıdaki detatlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizler için panelimiz üzerinden nasıl işlem yapılacağına dair tüm detaylar aşağıda gösterilmektedir.

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bir kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. Eğer kayıt işlemi yapmadan işlem yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmet ile ilgili bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz fakat direkt site üzerinden daha uygun ücretler ile alım yapabilmektesiniz. paketler butonuna tıklayarak üyelik öncesinde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. ad soyad gibi diğer temel bilgileri de doldurduktan sonra sitemize üye olabilirsiniz. sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. ve kayıt olurken bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Referans kodu sizlere referans olan kişinin sizlere vereceği koddur. Sizler bu referans kodu ile kayıt olduğunuz siz ne kadar yükleme yaparsanız sizin yüklemiş olduğunuz miktarın %lik bir dilimi size referans olan kişiye gitmektedir. Fakat eğer kimse sizlere referans olmamış ise referans kodu kısmını boş bırakabilirsiniz. 

Kayıt ol işlemlerini tamamladıktan sonra aşağıdaki gibi mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. yukarıda girmiş olduğunuz mail adresi ve kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz eğer giriş ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemimiz ile ilgili detaylı bilgiler için sayfayı aşağı kaydırabilir sıkça sorulan sorular ve temel bilgiler konusunda da hzimetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Kategori olarak shazam kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından servis olarak da shazam takipçi servisini seçebilirsiniz. Servis ile ilgili bilgi sahibi olmak için sağ tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda servisin minimum ve maksimum değeri , üxreti , başlama süresi ve telafili olup olmadığı hakkında sizlere bilgiler verilmektedir.

Shazam takipçi paneli üzerinden işlem yaparken kategori olarak shazam , servis olarak da shazam takipçi servisini seçebilirsiniz. Link olarak profil linkinizi kullanmanız gerekmektedir. Miktar kısmına da takipçi olarak ne kadar alım yapmak istiyorsanız sayı olarak yazabilirsiniz. Tabi burada minimum ve maksimum değere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ardından tutar olarak sizlere bir ücret belirtilmektedir. Bu ücretlendirme birim fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Eğer yeterli bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Fakat bakiyeniz yeterli değil ise bakiye yükleme işlemi yaptıktan sonra tekrardan sipariş vermek için işlem yapabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz siparişlerim sayfasının altında depolanmaktadır. sipariş statünüzüze göre siperişinizin takibini yapabilirsiniz. Sipariş alındı konumunda iken siparişiniz yeni işleme alınmış anlamına gelmektedir. Yükleniyor konumuna geldiği zaman siparişinizin akmaya başladığının göstergesi olmaktadır. Shazam takipçi paneli aracılığı ile aldığınız hizmetlerde tamamlandı konumuna geldiği zaman siparişinizin tamamlandığı anlamına gelmektedir. 

Siparişleriniz ile ilgili soru veya sorunlarınızda 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili sorularınızı yöneltirken siparişlerim kısmından siparişinizin kodunu muhakkka bizimle paylaşmanız gerekmektedir.