0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Reddit Yukarı Çıkarma Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemiz aracılığı ile sizler de reddit yukarı çıkarma paneli üzerinden alım yapmak istiyorsanız aşağıdaki detatlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizler için panelimiz üzerinden nasıl işlem yapılacağına dair tüm detaylar aşağıda gösterilmektedir.

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra öncelikle bir kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. Eğer kayıt işlemi yapmadan işlem yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmet ile ilgili bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz fakat direkt site üzerinden daha uygun ücretler ile alım yapabilmektesiniz. paketler butonuna tıklayarak üyelik öncesinde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. ad soyad gibi diğer temel bilgileri de doldurduktan sonra sitemize üye olabilirsiniz. sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. ve kayıt olurken bizlere vermiş olduğunuz bilgilerin tamamı üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Referans kodu sizlere referans olan kişinin sizlere vereceği koddur. Sizler bu referans kodu ile kayıt olduğunuz siz ne kadar yükleme yaparsanız sizin yüklemiş olduğunuz miktarın %lik bir dilimi size referans olan kişiye gitmektedir. Fakat eğer kimse sizlere referans olmamış ise referans kodu kısmını boş bırakabilirsiniz. 

Reddit yukarı çıkarma paneli aracılığı ile alım yapmak için öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. Reddit kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapabilirsiniz. İlgili hizmet servisini seçtikten sonra servis açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir. Açıklamada seçmiş olduğunuz servis ile ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. 

 

Servi seçimi sonrasında link kısmına gönderi linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. gönderinizin linkini ilgili alana yapıştırdıktan sonra miktar kısmına kaç adet tukarı çıkarma işlemi istiyorsanız o kadar miktar yazmanız gerekmektedir. Tabi ki yazarken de minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer maksimum değeri aşarsanız veya minimum değerin altında bir sayı yazarsanız sistem bunu kabul etmeyecektir. 

Siparişinizi oluşturmak için öncelikle miktara yazdığınız tutar kadar bakiyenizin olması gerekmektedir. Bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat eğer bakiyeniz yok ise aşağıda görüldüğü üzere sondan üçüncü butondaki bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiyelerinizi sorunsuz bir şekilde online veya havale ile yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda aşağğıdaki tablar üzerinden siparişlerim kısmından siparişlerime destek kısmından teknik ekibe yeni sipariş kısmından da yeni sipariş verebilirsiniz. 

Vermiş olduğunuz siparişleriniz tamamlandıktan sonra aşağıda işaretlenmiş şekilde yukarı çıkacaktır. Aynı zamanda olumlu oy verildiğinde de otomatik olarak yukarı çıkmış olacaktır. Reddit yukarı çıkma paneli üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla ve kısa süre içerisinde en uygun ücretler ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilrisiniz. Siparişiniz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız siparişlerim kısmından siparişlerinizin detayını gösteren kısımdan sipariş kodunuzu da bizimle pyalaşmanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişinizi görüntüleyerek sizlere yardımcı olmamız mümkün olmamaktadır. Bizleri direkt olarak telefon üzerinden de arayabilir diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.