0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Reddit Olumlu Oylama Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi - Reddit olumlu oylama paneli aracılığı ile dilediğiniz miktarda hizmet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Reddit hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gerekeken bazı hususlar bulunmaktadır. 

Öncelikle reddit olumlu oylama almak istediğinizde panelimizdeki hizmetlerin özelliklerini ve detayları öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilir ya da sitemize üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik işlemleri esnasında sizden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Reddit hizmetleri alımlarınızda profesyonel bir destek almak istiyorsanız sosyal medya ofisi sitemiz sizlere her zaman yardımcı olmakta ve uygun ücretler ile hızlı işlem yapmanıza olanak tanımaktadır. 

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra karşılacağınız aşağıdaki ekran ile dilerseniz bizimle iletişime geçebilir , dilerseniz üyelik oluşturabilir, dilerseniz de paketler butonuna tıklayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Eğer üyelik yaptırmak için aklınızda soru işaretleri var ise direkt olarak paketler butonuna tıklayabilirsiniz. Paketler butonuna tıkladıktan sonra hizmetlerimizin tamamı sıralanacak ve servis ismi , minimum değer , maksimum değer, servis ücreti gibi temel bilgiler sizlere gösterilmektedir. Fakat eğer sitemiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemize üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Fakat siparişlerinizi oluşturmadan önce muhakkak yukarıdaki bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Bilgilendirme tablosunda sistemin çalışma biçiminden işlemlerinizi ne şekilde yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine kadar ihtiyacınız olan tüm bilgileri barındırmaktadır. Bilgilendirme tablosunda yazılı olmayan fakat aklınıza takılan soru veya sorunlarınızı bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden ulaştırabilirsiniz. 

Reddit hizmetlerinden reddit olumlu oylama paneli üzerinden işlem yapmak için kategori olarak reddit seçmeniz gerekmektedir. Servis seçimi yaparken servisin siminde veya sağda görünen servis açıklaması kısmındai bilgileri okumanız gerekmektedir. Okumadan yapmış olduğunuz işlemlerde okumuş varsayılmaktasınız bu yüzden sitemizdeki bilgilendirmelerş muhakkak okumanız gerekmektedir. 

Reddit kategorisini seçip ilgili servis seçimi de yaptıktan sonra link kısmına gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Profil linki yapıştırdığınızda siparişiniz iptal edilip otomatik olarak iadeniz yapılacaktır bu yüzden sizden istenilen link nasıl bir link ise doğrusunu girmeniz önemli olmaktadır. Ardından miktar kısmına minimum ve maksimum değerler arasında bir miktar belirlemeniz gerekmektedir. Ardından çıkan tutar sizin ödeyeceğiniz tutar olmaktadır. Eğer yeterli bakiyeniz yok ise siparişinizi oluşturamamaktasınız bunun için öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişleriniz yukarıdaki siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Eğer yapmış olduğunuz işlem bir otomatik işlem ise oto işlemler kategorisinin altında depolanacaktır. Siparişlerim kıısmından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. yaşanabilecek herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.