0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Reddit Abone Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemize girerek sizler de reddit abone paneli üzerinden profilinizin popülerliğini arttırabilirsiniz. Reddit profilinizin daha popüler olması ve en çok görüntülenen profil olmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara bakabilirsiniz. 

Sitemiz tamamı ile otomatik olarak çalışmaktadır ve sizler dilediğiniz zaman en uygun ücretler ile hizmetleri elde edebilme imkanını elde edebilirsiniz. Fırsatlarımızdan yararlanmak için öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize kayıt olabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken sizin için bir kullanıcı açmamızı talep edebilirsiniz. 

Web sitemize kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi kayıt olurken kullanmış olduğunuz mail adresi ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra direkt olarak yeni sipariş ver sayfası sizleri karşılayacaktır.

Giriş yaptıktan sonra öncelikle aşağıdaki gibi 1 numaralı işlemde kategori  seçimi yapmanız gerekmektedir. Reddit kategorisini seçtikten sonra 2 numaralı işlem olarak servis seçimi yapmanız gerekmektedir. servis seçimini servis açıklamasında yazılı olan bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun olanı seçerek tamamlayabilirsiniz. 3 numaralı işlemdeki gibi link kısmına profil linkinizi yapıştırmanız gerekmektedir. son olarak 4 numaralı işlemde de almak istediğiniz takipçi miktarını minimum ve maksimum değerlere dikkat ederek miktar bölümüne yazmanız gerekmektedir. Çıkan tutar sizin ödeme yapavağınız tutardır.

Eğer çıkan tutar kadar bakiyeniz var ise sipariş ver butonuna tıklayarak direkt olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat eğer bakiyeniz yetersiz ise aşağıdaki gibi bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleme sayfasına gidebilirsiniz. Bakiye yüklerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Kesinlikle kart bilgileriniz veya şifreleriniz bizim tarafımızdan görüntülenmemektedir. 3d güvenli ödeme yöntemleri aracılığı ile reddit abone paneli üzerinden işlem yapabilirsiniz. 

Bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra sistem size öncelikle ödeme yönteminizi seçmenizi istemektedir. Ödeme yöntemini seçtikten sonra yüklemek istediğiniz tutarı yazmanız ve bakiye ekle butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından sistem sizi yönlendirecektir ve sizler de istediğiniz şekilde bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde tekrar yeni sipariş ver bölümüne dönerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişiniz siparişlerim kategorisinin altında sıralanmaktadır işlem sonunda teddit abone paneli üzerinden aldığınız kullanıcılar yukarıdaki gibi hesabınıza yansımaktadır. Eğer siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşarsanız sipariş numaranız ile birlikte 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve probleminizi bizimle paylaşabilirsiniz.