0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Pinterest Takipçi Paneli Kullanımı

Pinterest hesabınız için takipçi satın almak istiyorsanız sosyal medya ofisi sitemizden pinterest takipçi paneli aracılığı ile kısa süre içerisinde istediğiniz takipçi miktarını elde edebilirsiniz. Siparişlerinizi ve işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili yönergeler aşağıda gösterilmektedir : 

Pinterest üzerinde büyük bir kitleye erişmek ve popüler olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bu durumda destek alacağınız sitenin ya da firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir yer olması gerekmektedir. Bu yüzden sizlere sosyal medya ofisi sitemizin sizlere sunduğu hizmet özelliklerini inceleyeceğiz. 

Öncelikle takipçi alımı yapmak istiyorsanız fakat siteye üye olmadan hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girerek aşağıda gösterilen paketler butonuna tıklayabilirsiniz.

Paketler butonu sizin için hazırlanmış olan üye olmadan paket ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmanı ziçin oluşturulmuş hizmet listesi olmaktadır. Sitemize giriş yaptıktan sonra sayfayı aşağı kaydırarak da hizmetlerimiz ile ilgili genel bilgilendirme elde edebilirsiniz. Bunun dışında hakkımızda ve sözleşmeler butonu aracılığı ile de sitemiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sitemiz ile ilgili bilgi edinmek için ekibimiz ile görüşmek isterseniz iletişim butonu aracılığı ile bizlere whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Paketler butonuna tıkladıktan sonra karşınıza sitemizdeki tüm hizmetlerimizin listesi maksimum minimum değerleri ve 1000 adet ücretlerinin yazılı olduğu bir liste gelmektedir. Listeyi aşağı kaydırarak pinterest'e uygun olan paketleri görüntüleyebilirsiniz. Yukarıda görüldüğü üzere pinterest takipçi , pinterest pano takipçi , pinterest repin olarak farklı servislerimiz bulunmaktadır. Fiyat ve hizmetlerimizi paketler kısmından görüntüleyebilirsiniz fakat satın alım gerçekeleştirmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. 

Üyelik sonrasında yukarıda görüldüğü üzere mail adresiniz ve üye olurken kendinize belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Eğer üye olurken hata alıyorsanız muhtemelen aynı mail adresi ile daha önce üyelik gerçekleştirmiş olmalısınız. Bizimle iletişime geçerek mail adresinizi iletebilirsiniz ve daha önce oluşturulmuş bir üyeliğinizin olup olmadığını sorabilirsiniz. Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdikten sonra giriş kısmında eğer bir hata alıyorsanız şifrenizin başında ya da sonunda boşluk olabilir ya da mail adresinizin başında veya sonunda boşluklar yaşanıyor olabilir. Eğer boşluk olmadığından emin iseniz ve hala hata alıyorsanız sayfayı çok açık bırakmış olabilirsiniz. sayfanızı yenileyip tekrar deneyebilirsiniz ama hala aynı hatayı alıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde giriş yaptıktan sonra aşağıda göründüğü gibi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Pinterest takipçi paneli üzerinden işlem yapmak için kategori olarak öncelikle pinterest kategorisini bulmanız gerekmektedir. Kategori kısmını açtığınızda birçok platformun ismini görebilirsiniz ve sizlere uygun hizmet olan pinterest kategorisini bulana kadar kategorileri ilerletebilirsiniz. Ardından servis kısmını açmanız gerekmektedir. servis kısmında pinterest takipçi, pano takipçi, repin gibi servisler de bulunmaktadır sizler takipçi satın almak istiyorsanız takipçi servisini seçebilirsiniz. 

Servis seçiminizi tamamladıktan sonra servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. Servis açıklamasında minimum maksimum değerler, 1000 adet ücreti , kalitesi , hızı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. bu bilgileri okuyarak ve onaylayarak pinterest profil linkinizi link kısmına yapıştırabilirsiniz. Ardından miktara istediğiniz takipçi miktarını sayı olarak yazabilir ve tutarı sistem kendisi hesaplayarak sizlere göstermektedir.

Tutar kadar bir bakiyeye sahip iseniz siparişinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Fakat eğer bakiyeniz yetersiz ise sipariş veremeyeceksiniz bu yüzden siparişlerinizi oluşturmadan önce bakiye yükleme işlemi yapmanız geremektedir. 

Bakiyeniz yeterli ise tutarı da onaylayarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişlerim kısmından da siparişinizin takibini yapabilirsiniz eğer siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorun yaşıyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçerek pinterest takipçi paneli hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.