0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Pinterest Repin Paneli Kullanımı

Pinterest repin sayılarınız yeterli değil ve sizler profesyonel bir destek alarak daha fazla repin elde etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz sosyal medya ofisi pinterest repin paneli ile kısa süre içerisinde dilediğiniz miktarda repin sahibi olabilirsiniz. Sorunsuz ve hızlı işlemler için aşağıdaki detayları mutlaka okuyunuz. 

Pinterest kullanıcılar bu platform üzerinden hızlı bir şekilde kendi kitlesi ile iletişim kurabilirken aynı zamanda ürettikleri ürünleri satma olanağına da sahip olabilmektedirler. Kullanıcılar yüklemiş olduğunuz pinlerden ilham aldıklarında geri dönüş olarak pinlerinizi repinlerler ve ne kadar çok repininiz var ise o kadar popüler bir pininiz olduğu anlamına gelmektedir. Kullanıcıların anasayfalarına çıkması için yeterli oranda bir etkileşim almaları gerekmektedir. Bu yüzden pinterest repin sayısı oldukça önemli olmaktadır. 

Sayısak veri olarak pinterest daha çok kadınlara hitap eden bir platform olarak geçmektedir. Pinterest kullanıcılarının %75i kadınlardan oluşmaktadır. Bu yüzden eğer kadınlara hitap eden bir satış politikanız var ise muhakkak pinterest kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Fakat hesabıızı kurar kurmaz hızlı bir yükseliş elde etmek istiyorsanız muhakkak pinterest takipçi , pinterest pano takipçi , pinterest repin satın al hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. 

Aşağıda panelimize nasıl üye olabileceğinizi ve üyelik sonrasında hangi aşamaları gerçekleştirmeniz gerektiğinin bilgisi yer almaktadır. Sizler de bu adımları takip ederek hızlı bir şekilde panelimize adapte olabilirsiniz. Daha önce smm panel kullanmış iseniz zorlanmayacağınız dünya genelinde olan bir arayüz ve sistem olan sosyal medya ofisi sitemizden rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat eğer ilk kez işlem yapacaksanız sizler için oluşturulmul yönergeleri kullanabilirsiniz. 

Panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girdikten sonra yukarıdaki ekran ile karşılacaksınız. Bu durumda numaralar ile gösterilmiş olan 1. adım olan kayıt ol butonuna basarak kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ya da 2 numaralı kutu olan iiletişim adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak sizin için bir kayıt işlemi yapmamızı talep edebilirsiniz. bunlardan herhangi birini yapmadan önce de isterseniz 3 numaralı kutuya basarak üyelik öncesi pakerlerimize göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz bizleri arayabilir ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri direkt olarak bizden de edinebilirsiniz. 

Eğer direkt olarak üyelik gerçekleştirmek istiyorsanız üye ol butonuna basabilirsiniz. Üyelik için gideceğiniz sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. 

Buradaki temel bilgileri doldurduktan sonra üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır eğer üye ol butonuna bastığınızda hata alıyorsanız muhtemelen aynı mail adresi ile daha önce üye olmuşsunuzdur. bunun için de bizimle iletişime geçerek hata bildirimi aldığınızı söyleyebilir ve mail adresinizi iletebilirsiniz. Sizler için gerekli işlemleri yaparak eğer bir hesabınız var ise daha önce yapmış olduğunuz bir kayıt işlemi sizlere şifre sıfırlama ile yeni bilgiler iletilebilmektedir. ya da farklı bir mail adresi ile yeni bir hesap açılabilmektedir. 

Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra giriş yapabilirsiniz. ve bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Pinterest repin paneli üzerinden 100 repin satın almak istiyorsunuz ve bunun ücreti 10 TL ise öncelikle bakiye ekle butonu aracılığı ile 10 TL yükleme yapabilirsiniz ve ardından aşağıdaki adımları takip ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Öncelikle bakiye yükleme işlemi tamamlandıktan sonra pinterest kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından pinterest repin servisini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra repinlerin gidecepi pin linkini link kısmına yapıştırmaniz gerekmektedir. Miktar kısmına da pininize gidecek olan repin miktarını seçebilirsiniz. Bu miktar minimum ve maksimum değerler arasında olması gerekmektedir. Sizlere seçmiş olduğunuz miktara göre otomatik olarakk bir tutar gösterilmektedir birim fiyatına uygun bir şekilde eğer yeterli bakiyeniz var ise siparişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bayi paneli ile ilgili yapacağınız işlemler bu şekilde birkaç adımdan oluşmaktadır. 

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişlerim kısmından takibini gerçekleştirebilirsiniz. hizmet ile iligli tüm bilgiler servis açıklamasında yer almaktadır. Yukarıdaki görselde sağ tarafta bulunan servis açıklaması üzerinden bilgiler edinebilirsiniz. Nihai olarak pinterest repin paneli ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuzda bizimle iletişime geçerek taleplernizi bildirebilirsiniz.