0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Pinterest Pano Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal Meyda Ofisi sitemiz üzerinden Pinterest Pano takipçi paneli ile profesyonel bir pinterest hesabına sahip olmak istiyorsanız hemen harekete geçerek detayları öğrenebilirsiniz. Tüm detaylar ve kullanım yönergesi aşağıdaki gibidir. 

Pinterest birçok kullanıcının sadece eğlenme amacı ile kullandığı sosyal medya platformlarından biri iken birçok kullanıcının da pasif gelir kaynağı olmaktadır. İnsanların sizlerin ürünlerinizden ilham almaları ve bir kitle etrafında birleşmeniz olası bir durumdur ve sizin için keyif alabileceğiniz vakitlerin yaratabileceğiniz harika bir platformdur. Fakat ne yazık ki yine rekabet ortamının yüksek olması insanların profesyonel bir destek almaları gerektiğini ortaya çıkarmıştır. Bizler de sizlere pinterest üzerinde rakiplerinizden önde olmanız için kısa çözümler sunarken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlamaktayız. 

Peki sosyal medya ofisi üzerinden nasıl pinterest pano takipçi alımı yapabilirsiniz. Öncelikle sitemize bir üyelik oluştırmanız gerekmektedir. Üyelik öncesinde hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girdikten sonra üst tablardan paketler butonuna tıkladığınız zaman site içerisindeki tüm hizmetleri görüntüleyebilmektesiniz. Eğer hizmetlerden ilginizi çeken bir servis var ise ve satın alım yapmak istiyorsanız kayıt ol butonuna basarak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından kayıt olduğunuz mail adresi ve kendinize oluşturmuş olduğunuz şifre ile birlikte sitemize giriş yapabilirsiniz. 

Pinterest pano takipçi paneli bayilik paneli olduğu için bakiye yüklenerek işlem yapılmaktadır. bu yüzden öncelikle bir bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Ne kadar bakiye yükleyeceğiniz hakkında bilginiz yok ise aşağıdaki işlemleri takip ederek ihtiyacınız olan bakiye miktarını öğrenebilir ve bu şekilde bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Öncelikle pinterest kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından Pinterest pano takipçi servisini görüntülemeniz gerekmektedir. Ardından link kısmına pinterest panonuzun linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Mİktar kısmına da panonuza gidecek takipçi miktarını yazdıktan sonra sistem otomatik olarak ödeyeceğiniz tutarı belirlemektedir. Birim başına hesap yapmaktadır. servisin isminde yazılı olan ücret 1000 adet ücreti olmaktadır. Miktara yazağınız miktar kadar tutar hesaplaması yapılmaktadır. yukarıda görüldüğü üzere 500 adet pinterest pano takipçisi 42.5 TL yapmaktadır. Bu durumda 43 TL bakiye yüklemeniz yeterli olmaktadır. Bakiye ekle butonu  aracılığı ile bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra tekrar yeni sipariş ver kısmına gelerek adımları ilerleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz işleme alındıktan sonra siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Eğer siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız ya da hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediğiniz birşey olursa bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebiilirsiniz. 

Ardından farklı bir işlem yapmak istiyorsanız yine aynı şekilde kategori , servis , link, miktar bölümlerini doldurarak siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğer sipariş verirken hata alıyorsanız bunun birkaç sebebi bulunmaktadır. Servisler güncelleniyor olabilir , servis bakıma alınmış olabilir ya da sayfayı çok fazla çık tutmuş olabilirsiniz bu yüzden sayfanızı yenileyip tekrar sipariş vermek istediğinizde yine aynı hata ile karşılaşıyorsanız bizimle iletişime geçerek servisin kodunu iletmeniz yeterli olmaktadır. Servis kontrol edilerek sizlere gerekli bilgiler ve çözümler iletilecektir. 

Pinterest pano takipçi paneli ile google üzerinden pinlerinizin daha fazla görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya panelimiz sizler için en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunarken popülerliğinizi de mutlaka göz önünde bulundurmakta. Tamamı organik hizmetlerimizden yararlanmak için sizler de ailemize katılabilirsiniz.