0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Linkedin Takipçi Paneli Kullanımı

Linkedin profilinizi daha popüler kılmak ve iş dünyasında bireysel olarak daha aktif olabilmek için linkedin takipçi paneli üzerinden takipçi alımı yapabilirsiniz. Linkedin kişisel profiliniz için aldığınız takipçilerde detaylar ile ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki bilgilendirme yazısını okuyabilirsiniz. 

Sosyal medya ofisi sitemiz üzerinden alacağınız linkedin takipçileri yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır. Linkedin takipçilerinin genel anlamda tamamlanma süresi uzun olmaktadır fakat şu ana kadar linkedin üzerinde takipçi düşüşü yaşayan bir müşterimiz olmamaıştır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sitemiz üzerinden takipçi alımı yapabilmeniz için aşağıda grüldüğü gibi öncelikle kategori olarak linkedin platformunu seçmeniz gerekmektedir. Linkedin kategorisinin içerisinde linkedin hizmetlerinin tamamı bulunmaktadır.

Sipariş vermeden önce yapmanız gereken işlemlerden biri sitemize üye olmaktır. Sitemize üyelik gerçekleştirirken sizden kişisel bilgileriniz veya hesap şifreleriniz istenmemektedir. Bu yüzden güvenli bir şekilde üyelik gerçekleştirebilirsiniz. mail adresinizi ya da telefon numaranızı da doğru girmek zorunda değilsiniz. Mail ya da telefon doğrulaması yapılmamaktadır. Bu yüzden kolay bir şekilde üyelik gerçekleştirebilmektesiniz. 

 

Eğer linkedin dışında da farklı platform için işlem yapmak istiyorsanız yukarıda görüldüğü üzere her platform için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siparişlerinizi oluşturmadan önce linkedin hesabınızın kişisel bir profil olup olmadığına dikkat etmeniz ve profilinizde takip et butonunun aktif olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde siparişleriniz iptal edilecek ve ücretiniz otomatik olarak bakiyenize iade edilecektir. 

Aynı linkedin takipçi paneli üzerinden işlem yapmadan önce genel bilgilendirme tablosunu okumanız ve aşağıda görüldüğü üzere servis seçimi yaptıktan sonra da servise özgü açıklamayı mutlaka okumanız gerekmektedir. 

 

Yukarıda Linkedin kategorisinin altındaki servislerin listesi bulunmaktadır. Burada kırmızı ile belirtilen servisler siminde de yazılı olduğu gibi kişisel bir hesaba takipçi gönderimi yapılırken kullanılan servislerdir. Sarı ile belirtilen servisler işletme hesaplarınıza, linkedin sayfalarınıza alacağınız servisleri göstermektedir. Eğer yanlış servis seçimi yaparsanız siparişiniz iptal edilecek ve iade edilecek bu da sizlere vakit kaybı yaşatacaktır. servisinizi ismindeki özelliklere ve ücretlerine göre seçebilirsiniz. genel anlamda linkedin takipçi servislerindeki hızlar düşük olmaktadır. bu yüzden hız konusunda iyi bir servisi seçmeniz gerekmektedir. 

Servis seçimi yaptıktan sonra kişisel profil linkinizi link kısmına ve istediğiniz takipçi miktarını da miktar kısmına yazmanız gerekmektedir. Miktar belirlerken minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda servis açıklamasında görüldüğü gibi başlama süresi yazılı olan servisler bulunmaktadır. bazı durumlarda başlama süresi değişebilmektedir.

Çünkü başlama süreleri ya da tamamlanma süreleri son girilen siparişlerin ortalaması olarak belirlenmektedir. Kimi zaman servisler güncellendikten sonra aynı hıza ulaşamayabilmektedirler bu yüzden sizler tamamlanma süresi olarak ortalama 0-72 saat başlama süresi olarak da 0-24 saati baz alabilirsiniz. 

Bunun dışında siparişleriniz ile ilgili ya da hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden arayarak ya da mesa göndererek iletişime geçebilirsiniz.