0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Linkedin Beğeni Paneli Kullanımı

Linkedin beğeni paneli aracılığı ile linkedin üzerinden paylaşmış olduğunuz gönderilerinize beğeni almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli ve hızlı türk linkedin beğeni hizmetini sosyal medya ofisi sitemizden edinebilirsiniz. Sitemiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir. 

Linkedin beğeni satın alımlarınızda kullanıcıların türk olması sizin avantajlarınız arasında olacaktır. çünkü linkedin iş dünyasının en bilinen ve en çok kullanılan platformlarından biridir. Kurumsal firmalar dahi artık personel alımlarını linkedin üzerinden yapmaktadır. Bu yüzden linkedin üzerindeki popülerliğiniz son derece önemli olmaktadır. 

Linkedin gönderileriniz için beğeni alımları yaaparken sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler görev sistemi ile gerçekleşmektedir. 

Sitemize öncelikle üyelik yapmanız gerekmektedir. Ardından üye olduğunuz bilgiler arasında mail ve kendinize oluşturmuş olduğunuz şifre ile birlikte giriş yapabilirsiniz giriş yaptıktan sonra yukarıda görüldüğü gibi linkedin kategorisini seçtikten sonra tek beğeni servisi olan 3S90 servisi olan beğeni servisini seçebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile sizlere ulaşacak olan kullanıcıların tamamı gerçek sizin bizim gibi organik kullanıcılardan oluşmaktadır. 

Link kısmına beğeni almak istediğiniz gönderinin linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından miktar kısmına maksimum 30 adet yazabilmektesiniz. Çünkü servisteki toplam kullanıcı sayısı 30 adet olmaktadır. Aynı link için 30dan fazla beğeni alımı yapamamaktasınız bu yüzden bir link için 30 adet aldıktan sora tekrar aynı link için sipariş girmemelisiniz. 

Siparişinizi gerçekleştirmeniz için öncelikle bir bakiyenizin bulunması gerekmektedir. bakiye yüklemek için de bakiye ekle butonuna tıklayabilirsiniz yukarıda görünen kısımda işaretlenmiş butona tıklayarak bakiye ekleyeceğiniz ekrana gidebilirsiniz. Aşağıda görüldüğü gibi ödeme işlemini devam ettirebilirsiniz. 

Ödemelerinizi paytr , shopier ya da havale ile yapabilirsiiniz hangi deme yöntemini kullanmak istiyorsanız o butona tıklayabilirsiniz. Ardından yöntemin altında bulunan yüklemek istediiniz tutarı yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. İstediğinzi tutarı yazdıktan sonra bakiye ekle butonuna bastıktan sonra havale ile ise iban bilgilerimiz , online ödeme olacak ise de kart bilgilerinizi girebileceğiniz bir alana yönlendirileceksiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra 3d güvenli ödeme yöntemi ile bakiye yükleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Ardından linkedin beğeni paneli üzerinden yeni sipariş butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş veya hizmet ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizlere 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.