0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

İnstagram Türk Takipçi Paneli Kullanımı

Sosyal Medya Ofisi Takipçi Paneli aracılığı ile istediğiniz tüm hizmetleri şifresiz elde edebilirsiniz. Kullanım detayı aşağıdadır:

İnstagram takipçi satın almak istediğinizde ilk önce instagram türk takipçi mi almak istiyorsunuz instagram yabancı takipçi mi satın almak istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekmektedir.

Panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize üyeliğinizi gerçekleştirmek için kayıt ol butonuna basabilirsiniz. Ardından panele giriş yaptıktan sonra sistem sizi direkt olarak yeni sipariş ver sayfasına yönlendirecektir. aşıda bulunan kategoriler kısmını açarak instagram türk takipçi kategorilerini inceleyebilirsiniz. Burada sizlere İnstagram data türk takipçi , instagram çekilişle türk takipçi paketleri sunulmaktadır.

Data türk takipçi ; havuzdan gelen sistemin içerisindeki hazır kullanıcıların profilinize tanımlanması anlamına gelmektedir. İnstagrkam çekilişle türk takipçi ise takipçisi yüksek fenomen sayfalarımız üzerinden çekilişler düzenlenerek çekilişe katılmak isteyen kullanıcılara sizi takip etme koşulu sunmakta ve takipçi sayınızı arttırmaya yönelik yapılan bir işlemdir. 

İnstagram çekilişle türk takipçi paketlerindeki kullanıcılar geçrek hesaplardan oluşmaktadır. Fakat çekilişlerdeki şanslarını arttırmak isteyen kullanıcılar yan hesapları ile katılım sağlayabilmektedirler. instagram türk takipçi paneli üzerinden işlem yaparken hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi taktirde data türk takipçi ya da çekilişle türk takipçi siparişleriniz iptal edilmektedir. Kategorinizi seçtikten sonra aşağıdaki gibi hangi servisten işlem yapmak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir.

          

Hangi kategoriyi seçerseniz bir alt kısımda bulunan servis kategorisinden sizlere uygun olan servisi seçmeniz gerekmektedir. Her bütçeye ve özelliğe göre farklı servisler bulunmaktadır. İçerisindeki türk kullanıcı miktarı , servisin aktarım hızı , içerisindeki maksimum kullanıcı miktarı ve 1000 adet ücretleri isimlerinde yazılı olmaktadır. Aynı zamanda servis ile ilgili diğer detay bilgiler servise özel açıklamada yer almaktadır. servisinizi seçtikten sonra mutlaka servis açıklamasını okumanız gerekmektedir. 

Servis seçiminizi yaptıktan sonra instagram türk takipçi paneli kullanımının diğer bir aşaması link kısmıdır. Link eklerken doğru link olduğunu ve profil linki ya da profil kullanıcı adı girdiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Takipçi satın alırken gönderi linki kullandığınızda siparişiniz sistem tarafından iptal edilir ve ücretiniz bakiyenize geri iade edilmektedir. 

İnstagram takipçi satın alırken link kısmına dilerseniz kullanıcı adı girebilirsiniz ya da daha garantili olan instagram profil linkinizi ekleyebilirsiniz. Eğer profil linkinizi nasıl alacağınızı bilmiyorsanız. örnek olarak https://instagram.com/kullanıcıadı şeklinde 'kullanıcıadı' yazan kısma kendi instagram kullanıcı adınızı yazarak link kısmını tamamlayabilirsiniz. 

Eğer hesabınız gizli ise ya da sizler sipariş verdikten sonra kullanıcı adınızı değiştirirseniz siparişiniz sizlere ulaşmayacaktır. Sistem siparişinizi tamamlandı olarak gösterecek ve bakiyeniz yanacaktır. İnstagram türk takipçi işlemleri telafili hizmetler değillerdir. Sipariş tamamlandıktan sonra hesabınızda düşmeler yaşayabilirsiniz.  Bunun sebebi kullanıcıların kendi iradeleri doğrultusunda takipten vazgeç butonuna basmalarıdır. Bunun için yapabileceğimiz bir işlem bulunmamaktadır. 

Son olarak siparişinizi tamamlarken miktar kısmına bir değer girmeniz gerekmektedir. bu değerler miktar kutucuğunun altındaki minimum ve maksimum değerler arasında olması gerekmektedir. Yukarıdaki ekran görüntüsünde minimum 1000 , maksimum 1000 olarak görmektesiniz. Bu demek oluyor ki bu servisten sadece 1000 adet alabilirsiniz. 999 adet ya da 1001 adet alamazsınız. Her servisin minimum ve maksimum değeri birbirinden farklı olmaktadır. Bu yüzden miktar yazarken bu değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Miktar kısmını da tamamladıktan sonra siparişimi kontrol ettim onaylıyorum butonunu aktif etmeniz gerekiyor. Bu siparişinizi istediğiniz şekilde ayarladığınızı ve kabul ettiğinizi göstermektedir. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra sipariş ver butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Sipariş öncesi veya sonrası eğer sormak istediğiniz ya da bilgi almak istediğiniz bir konu var ise bizimle 0840 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.