0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

İnstagram Takipçi Paneli Kullanımı

İnstagram Takipçi satın almak için, 'Sosyal Medya Panelini kullanın. Smm panel sayesinde şifresiz işlem yapabilirsiniz. Kullanım detayı aşağıdadır.

Sosyal Medya Panelimize giriş yaptıktan sonra, Kategori bölümünden talep ettiğiniz takipçi paketini seçim yapınız. Burada dikkat etmeniz gereken husus Türk takipçi, yabancı takipçi, veya diğer seçenekleri incelemeniz gerekmektedir. İnstagram Takipçi paketlerinde yabancı takipçi satın almak istiyorsanız ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. Yabancı takipçi seçimi yaparken telafili veya telafisiz olmalarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Telafili takipçiler her zaman daha avantajlı olmaktadır. 

Kategori seçimi yaptıktan sonra, servis seçimi yapmanız gerekmektedir. Her bütçeye uygun, farklı özelliklere sahip servisler bulunmaktadır. Genellikle bot ve telafisiz takipçi servisleri daha uygun ücretli olmaktadır. Fakat aldıktan kısa bir süre sonra telafisiz takipçilerde hepsi silinebilmektedir. bu yüzden telafi süresine göre seçimler yapabilirsiniz. En az 30 gün telafili instagram yabancı takipçi servislerinden seçmeniz gerekmektedir. Telafi süresi boyunca yaşanan düşüşleri bizimle iletişime geçerek telafi talebinde bulunabilirsiniz. intagram takipçi paketleri kategorisi fiyat ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. 

Medya Paneli üzerinden seçmiş olduğunuz servis için buradan sipariş verebilirsiniz.  Link yan kısıma instagram kullanıcı isminizi yazmalısınız başında @ işareti olmadan yazmalısınız.  Miktar bölümüne ise siparişinize göre 100 takipçi yada 1000 takipçi siparişi girebilirsiniz. sistem burada otomatik olarak hesaplamaktadır. 100 takipçi için 2 tl hesaplıyorsa 1000 takipçi için 20 tl olarak hesap yapacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken husus aşağıdaki fotografta bulunan servis notları kısmıdır. 

Yukarıda görüntülediginiz gibi. Servis seçtiginiz ekranın sag tarafındaki ilgili takipçi servisinin açıklaması minimum gönderim tutarı maksimum gönderim tutarı gibi özellikler yamaktadır. Telafi olup olmadıgı gibi bilgiler bulunan bu açıklama bölümünü kontrol etmenizi öneririz. 

Siparişinizi vermeden önce mutlaka bakiye eklemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda servis ile ilgili sağ tarafta bulunan servis açıklamasını okumadan sipariş vermemeniz gerekmektedir. Siparişimi kontrol ettim onaylıyorum butonuna basıp siparişinizi verdikten sonra servis açıklamasını okumuş varsayılırsınız. 

İnstagram takipçi satın al siparişinizi vermeden önce hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aynı zamanda sipariş sonrasında hesabınızı gizliye almanız ya da kullanıcı adınızı değiştirmeniz siparişinizin geliş süresini etkileyecek hatta bakiyenizin yanmasına sebep olabilmektedir. 

Bu yüzden instagram takipçi paneli siparişlerinizi oluşturmadan önce tüm bilgilendirme tablolarını okumanız gerekmektedir. Eğer aklınızda herhangi bir soru işareti var ise bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.