0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

İnstagram İzlenme Paneli Kullanımı

İnstagram gönderileriniz için izlenme satın alarak keşfete çıkmak istiyorsanız Sosyal Medya Ofisi - İnstagram İzlenme Paneli aracılığı ile videonuzu anında binlerce kullanıcının izlemesini sğalayabilirsiniz. Kullanım detayı aşağıdadır:

İnstagram üzerinden video paylaşımı yaparken reels , IGTV ya da post video olarak seçim hakkına sahip olmaktasınız. Her izlenme panelindeki servisler her video formatına gönderim sağlamamaktadır. bu yüzden video formatınıza uygun olarak farklı servisler kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat sosyal medya ofisi - İnstagram izlenme servislerimiz üzerinden tek servis ile video fotmatınızın türü ne olursa olsun video görüntülenme göndermeniz mümkündür. 

Eğer İnstagram izlenme, ucuz görüntüleme satın almak istiyorsanız öncelikle sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Basit bir üyelik ekranı üzerinden ad-soyad , mail , kullanıcı adı , kendinize ait oluşturabileceğiniz bir şifre ( kesinlikle sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifreleri istenmemektedir) ve herhangi bir durumda sizinle iletişime geçebilmek için kullanabileceğimiz bir telefon girerek sistemimize üye olabilirsiniz. 

Üyelik sonrasında sosyal medya pneli girişinizi yaptıktan sonra karlınıza yeni sipariş ver bölümü çıkacaktır. Fakat sistemimiz, sosyal medya bayi paneli oldduğu için bakiye usulü çalışılmaktadır. öncelikle minimum 10 TL olmak üzere ister havale ile isterseniz de online banka kartlarınız ile bakiye yükleyebilirsiniz. Yukarıda görüldüğü üzere sisteme giriş yaptıktan sonra bakiye yükle butonuna tıklayabilirsiniz. Ardından karşınıza bakiye yükleme ile ilgili detaylar çıkacaktır. 

Yukarıda işaretlenmiş olan ödeme yöntemlerinden birini sçetikten sonra 1 numaralı ok ile gösterilen kısma yüklemek istediğiniz tutarı yazabilirsiniz. Ardından bakiye yükle diyerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar yeni sipariş ver butonu ile siparişlerinizi oluşturabileceğiniz instagram izlenme yeni sipariş ver ekranına dönebilirsiniz. 

İnstagram izlenme satın alırken yapmanız gerekenler çok basit öncelikle hesabınızın herkese açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sipariş oluşturduktan sonra hesabınızın gizliliğini kapatmanız veya gönderiyi silmeniz bakiyenizin yanmasına sebep olabilmektedir. Unutmamanız gereken bir diğer kriter ise bir videonuz için izlenme siparişiverdikten sonra var olan siparişiniz tamamlanmadan aynı video için tekrar bir izlenme siparişi almamalısınız siparişinizin eksik tamamlanmasına sebep olabilmektedir. 

panel.sosyalmedyaofisi.com üzerinden sadece video izlenmesi hizmeti verilmemektedir. Aynı zamanda isterseniz instagram hikaye izlenme , instagram canlı yayın izlenme hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

  • 1 numaralı kutu = instagram video izlenme kategorisidir. İnstagram reels izlenme , IGTV izlenme , post video izlenmesi  servislerinin bulunduğu kategori olmaktadır. 
  • 2 numaralı kutu = instagram hikayenizin izlenme sayılarını yükseltmek istediğinizde kullanacağınız servisleri barındırmaktadır. tek hikaye için izlenme alabilirken son 24 saatte paylaşmış olduğunuz hikayeleriniz için de izlenme alabileceğiniz servislerimiz bulunmaktadır. 
  • 3 numaralı kutu = instagram hesabınız üzerinden açacağınız canlı yayınlarınızda canlı yayına katılan kullanıcı miktarını yüksek göstermek için alınan servislerin bulunduğu kategoridir. Bu kategorideki servisler 30 dakikalık canlı yayın izleyicisi, 60 dakikalık canlı yayın izleyicisi olarak farklı servislerden oluşmaktadır. 

Eğer sadece video görüntülenmesi alacaksanız 1 numaralı kutucuğu seçebilirsiniz.

 

İnstagram video görüntülenme almak için servis seçmeniz gerekmektedir. En uygun ücretli servisimizden en pahalı servise doğru farklı seçenekler bulunmaktadır. 1000 adedini 0.40 TL ye alabileceğiniz instagram video izlenme servislerimiz bulunmaktadır. servis seçimini yaparken servisin açıklamasına muhakkak bakmanız gerekmektedir. Her servisin izlenmeleri tamamlama süresi farklı olmaktadır. servislerimizden biroğu hem reels hem Igtv hem de post videolar için izlenme göndermektedir. 

Servisinizi seçtikten sonra miktar kısmına da almak istediğiniz izlenme miktarını girip siparişinizi onaylayarak işleme gönderebilirsiniz. İnstagram izlenme paneli aracılığı ile kısa süre içerisinde istediğiniz izlenme miktarını elde edebilirsiniz. Eğer siparişleriniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz olur ise bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.