0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

İnstagram Beğeni Paneli Kullanımı

İnstagram beğeni paneli aracılığı ile keşfet etkili %100 Türk beğeni satın alabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki gibidir: 

Gönderilerinizin beğeni sayılarını arttırmak için İnstagram Beğeni Satın Al hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir sosyal medya panelini kullanarak hesabınızdaki gönderilerin daha fazla kişi tarafından keşfedilmesini sağlayabilirsiniz. Beğeni paneli sistemimiz otomatik olarak çalıştığı için gönderilerinizi paylaştıktan sonra direkt olarak panele giriş yaparak dakikalar içerisinde istediğiniz beğeni sayısına ulaşabilirsiniz. 

İnstagram gönderi paylaşımı sonrasında smm panel hizmetlerimiz arasında bulunan İnstagram beğeni satın alma aşamaları nelerdir. sizlere aşağıda açıklanmaktadır. 

İnstagram beğeni paneli ile önce almak istediğiniz beğeni türünü seçmeniz gerekmektedir. İnstagram türk beğeni , instagram kadın beğeni , instagram yabancı beğeni olarak farklı kullanıcı kategorileri bulunmaktadır. Her kategorinin kendi içerisinde farklı servisleri bulunmaktadır. Bu servisler içerisindeki data miktarına , ücretlerine, kullanıcı kalitesine ve servis hızlarına göre farklı olmaktadır. Sizlere hitap eden özelliklere sahip olan servisleri görebilmek için öncelikle kategori seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Devamlı yenilenen servislerimizden en uygun olan 1000 adedi 5 TL olan beğeni servisinden 1000 adedi 14 TL olan beğeni servisine kadar birçok servis bulunmaktadır. Bütçenize uygun olarak istediğiniz servisi seçebilirsiniz. Fakat servisi seçtikten sonra mutlaka servisin açıklamasını okumanız gerekmektedir. Servislerin özellikleri hakkında kısa bilgiler servislerin isimlerinde de yer almaktadır. Servis seçimi sonrasında beğeninin gideceği linki yapıştırmanız gerekmektedir. 

Gönderilerinize beğeni alımı yaparken instagram beğeni paneli üzerinden link için ayrılan kısıma beğeninin gideceği gönderi linkini yapıştırmanız gerekmektedir. Beğeni alımlarında profil linki ya da kullanıcı adı kullanılmamalıdır. Kullanıldığı taktirde siparişiniz sistem tarafından iptal edilecek ve ücretiniz bakiyenize iade edilecektir. Eğer birden fazla gönderi için beğeni alımı yapacaksanız kaç adet gönderiye beğeni almak istiyorsanız hepsi için ayrı ayrı işlem yapmanız gerekmektedir. örneğin 10 adet gönderi için beğeni almak istiyorsunuz o halde her gönderi için ayrı ayrı kendi linkleri ile işlem yaparak toplamda 10 adet işlem yapmanız gerekmektedir. 

Gönderi linkinizi girdikten sonra miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Miktar bölümüne yazdığınız sayı kadar sistem tutar olarak birim başına hesaplama yaparak sizlere tutarı göstermektedir. Miktarı belirlerken dikkat etmeniz gereken tek husus minimum ve maksimum değerler olmaktadır. Her servisin kendine ait min. ve max. değerleri bulunmaktadır. bu değerler arasında bir sayı yazığınızda siparişiniz sorunsuz bir şekilde işleme alınacaktır. 

Siparişlerinizi verdikten sonra servisin açıklamasında yazılı olan süreler içerisinde siparişiniz sizlere ulaşacaktır. Diğer yandan servislerde yoğunluk olmadığı sürece hızlı bir şekilde aktarım yapılacaktır. 

Bu süreçte siparişinizi siparişlerim kategorisinden statüsüne göre takip edebilirsiniz. Sipariş alındı , işleniyor, tamamlandı , iptal edildi , kısmen tamamlandı gibi statüler bulunmaktadır. bu statülere göre siparişlerinizin takibini yapabilirsinz. Diğer yandan bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden de iletişime geçerek merak ettiğiniz soruları veya siparişleriniz ile ilgili sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.