0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook Takipçi Paneli Kullanımı

Facebook hesabınız için takipçi satın almak istiyorsanız sosyal medya paneli sitemiz aracılığı ile tüm facebook işlemlerinizi tek seferde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar aşağıdadır: 

Facebook hesabınıza takipçi satın almanız için öncelikle hesabınızın bir sayfa mı yoksa kişisel bir hesap mı olduğu ayrımını yapmanız gerekmektedir. Çünkü ikisi için farklı servisler kullanılmaktadır. bunun sebebi ise sayfalarda sayfa beğenisi butonunun da olmasıdır. 

Smmpanel sitemiz aracılığı ile facebook sayfa takipçisi satın alırken birçok farklı kriter bulunmaktadır. Facebook sayfa beğenisi+ sayfa takipçisi servislerinin yanı sıra sadece facebook sayfa takipçisi veya sadece facebook sayfa beğenisi sayısını ayrı ayrı arttıran servisler de bulunmaktadır. 

Facebook sayfa takipçisi + sayfa beğenisi alımlarınızda dikkat etmeniz gereken en temel hususlar sayfanızın tüm dünyaya açık olması ve herhangi bir yaş , cinsiyet, ülke kısıtlamasının olmaması gerekmektedir. facebook takipçi hizmetleri yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır. 

Fakat sayfaya değil de kişisel bir profile takipçi alımı gerçekleştirecekseniz burada da dikkat etmeniz gereken iki nokta bulunmaktadır. birincisi hesabınızın 'takip et' butonunun aktif olup olmadığıdır. Ayarlardan takip et butonunu aktif edebilirsiniz. Nasıl aktif etmeniz gerektiğini de sizlere aşağıda gösterilmektedir.

Yukarıda gösterildiği gibi eğer kişisel profilinize facebook takipçi satın almak istiyor fakat takip et bunonunuz aktif değilse bu yöntem ile aktif edebilirsiniz. Ardından yine ayarlardan takipçi sayınızı herkese açık yapmanız gerekmektedir. Bu da takipçi satın almanın ikinci kuralıdır. Tüm bu işlemleri hallettikten sonra sosyal medya paneli sitemizden facebook takipçi paneli aracılığı ile nasıl alım yapabilirsiniz işte detaylar : 

Öncelikle sitemize bir üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından kategori olarak sayfa beğeni - takipçi kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Facebook kişisel hesaplarınız için de sayfa hesabınız için de takipçi alımı yapmak için sizlere işaretlenmiş olan kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. Ardından bir altında servisinizi seçmeniz gerekmektedir. 

Kategori seçimi sonrasında servis bölümünü açtıktan sonra aşağıda kırmızı ile işaretlenmiş kısım olan kişisel hesaplar için olan facebook takipçi servisini seçebilirsiniz. Ya da hesabınız bir işletme sayfası ise sarı ile işaretlenmiş olan servislerden sizlere uygun olanı seçebilirsiniz. Hangi servisi sçeeceğinize eğer karar veremediyseniz bizimle iletişime geçerek servis tavsiyesinde bulunabilirsiniz. Ya da servislerin isimlerinde yazılı olan bilgilere istinaden seçim yapabilirsiniz. Servis seçimi yapıldıktan sonra muhakkak servis açıklamasını okumanız gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken servislerin isimlerinde yazılı olan telafi süreleri , maksimum değerleri ve hızlarına dikkat ederek sipariş vermeniz gerekmektedir.  Örneğin eğer siparişinizin hızlı gelmesini istiyorsanız servisin isminde hızlı yazan servisi seçmeniz gerekemktedir. ya da yavaş gelmesini istiyorsanız doğal artan olan servisleri kullanmanız sizin için en uygunu olacaktır. 

Kategori - servis seçimi yaptıktan sonra eğer profil takipçi servisi seçtiyseniz profil linkinizi , eğer sayfa takipçi servisini sçetiyseniz sayfa linkinizi yazabilirsiniz. Ardından miktar kutucuğunu minimum ve maksimum değerlere göre seçerek bir sayı girmeniz gerekmektedir.

Otomatik olarak seçtiğiniz miktara uygun olarak birim fiyatına göre sistem hesapyapar ve tutarı sizlere gösterir sipariişinizi onaylayıp verdiğiniz zaman direkt olarak sisteme işlenmeye gider.

Bu durumda sayfanız ya da profiliniz ile igili herhangi bir değişiklik yapmamanız gerekmektedir. facebook takipçi paneli siparişleriniz servis açıklamasında yazıldığı gibi belirtilen süreler içerisinde sizlere ulaşacaktır. Bu süre içerisinde sormak istediğiniz herhangi bir şey veya herhangi bir sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.