0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook İzlenme Paneli Kullanımı

En ucuz ve hızlı facebook izlenme elde etmek için sosyal medya panelimiz üzerinden facebook izlenme paneli kullanımınızı sağlayabilirsiniz. Detaylar ve satın alım yönergesi aşağıdaki gibidir: 

sosyal medya paneli üzerinden edineceğiniz hizmetlerimiz facebook video izlenme satın al ve facebook canlı yayın izlenmesi satın al olarak ikiye ayrılmaktadır. Hangisini almak istediğinize öncelikle karar vermeniz gerekmektedir. 

Hizmetlerimizin tamamından yararlanmak için öncelikle sosyal medya bayi panelimize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik gerçekleştirirken sizlerden kişisel bilgileriniz ya da hesap şifreleriniz kesinlikle istenmemektedir. Sadece panele üye olurken temel bilgileriniz olan ad soyad , mail adresi ve telefon bilgileri istenmektedir. 

Sosyal medya bayi paneli hizmetlerimizin tamamını üye olmadan da görüntüleyebilirsiniz fakat sipariş verebilmek ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için giriş yapmanız gerekemektedir. Eğer kayıt ol esnasında bilgilerinizi doğru girdiğiniz haldekayıt ol butonuna bastığınızda hata veriyorsa muhtemelen daha önce kayıt olmuşsunuzdur bu tür durumlarda 0850 840 22 12 numaralı whatsapp deste hattımıza ulaşarak yaşadığınız sorunun kontrol edilmesi için mail adresinizi iletebilirsiniz. 

Kayıt ol işlemini tamamladıktan sonra facebook izlenme paneli girişinizi gerçekleştirdikten sonra bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Alacağınız hizmetin ücretini belirleyerek o ücret kadar yükleme gerçekleştirebileceğiniz gibi bir miktar ücret yükledikten sonra farklı zamanlarda istediğiniz hizmeti hemen alabilecek bir şekilde içeride bakiye bırakarak da kullanım sağlayabilirsiniz. 

Sosyal medya paneli girişinizi gerçekleştirdikten sonra bakiye yükleme işlemini de gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından kategorilere girerek facebook canlı yayın izlenmesi ya da facebook video izlenme kategorilerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Eğer canlı yayın izleyicisi satın almak istiyorsanız canlı yayını önce açmanız gerekmektedir. Video izlenmesi satın alacaksanız mevcut videoyu kullanmanız gerekmektedir. Kategori seçimi yaptıktan sonra aşağıda görüşdğü gibi servis seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Facebook canlı yayın izleyicisi satın almak istiyorsanız yukarıda görünen servislerden birini seçmeniz gerekmektedir. Canlı yayınınızın ne kadar süreceğine göre istediğiniz servisi seçebilirsiniz. Örneğin canlı yayınınız 1 saat sürecekse 60 dakikalık servisi seçebilirsiniz. Fakat eğer video izlenmesi satın alacaksanız servisin özelliklerine hızına , kalitesine ve ücretine göre seçim yapabilirsiniz. Servis seçimini yaptıktan sonra link kısmını tamamlamanız gerekmektedir. 

Eğer canlı yayın izlenmesi almak istiyorsanız o anki canlı yayınının linkini kullanabilirsiniz. Diğer yandan eğer video izlenmesi almak istiyorsanız mevcut izlenme almak istediğiniz videonun linkini kopyalamanız gerekmektedir. Aşağıda gönderi olarak paylaşılmış bir videonun işlem sırası gösterilmektedir. 

Facebook izlenme paneli üzerinden alacağınız izlenmelerde kategori seçimi yaptıktan sonra servis seçimi yapmaktasınız. Ardından videonuzun linkini link kısmına yapıştırabilirsiniz. Ardından maksimum ve minimum değeri göz önünde bulundurarak istediğiniz miktarı sayı olarak miktar kısmına yazabilirsiniz. sistem sizlere yazmış olduğunuz miktara göre bir tutar belirler ve tutar kısmında gösterir. sizler de sipariş bilgilerinizi okuyup onayladıktan sonra siparişinizi vererek sisteme gönderebilirsiniz. Tabi siparişinizi onaylaşmadan önce bilgileri gözden geçirebilir ve servis açıklamasını detaylı olarak okumanız sizler için avantajlı olacaktır. 

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişlerim butonuna tıklayarak siparişinizin işlem sırasını  takip edebilirsiniz. Siparişiniz ilk başta sipariş alındı konumunda olurken tamamlandığında tamamlandı konumuna dönüşmektedir. Bu şekilde siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda sipariş kodunuz ile birlikte 0850 840 22 12 numaralı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.