0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Facebook Beğeni Paneli Kullanımı

Facebook beğeni hizmetleri ile sizler de paylaşımlarınızın beğeni sayılarınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. Sosyal medya bayi panelimiz aracılığı yapacağınız işlemler son derece basit olmaktadır. Beğeni alımına dair tüm detaylar aşağıdadır: 

Facebook beğeni alımları ikiye ayrılmaktadır. Facebook türk beğeni , facebook yabancı beğeni olarak. Bu tür beğeniler paylaşmış olduğunuz gönderilere gidecek olan beğeni çeşitleri olmaktadır. Fakat kimi kullanıcılar profil fotoğrafı veya kapak fotoğraflarına da beğeni alımı yapmak istemektedir. Bunun için görev sistemi dediğimiz farklı yöntemler uygulanmaktadır. 

Gönderi beğenisi satın almak için öncelikle gönderinizin herkese açık olması gerekmektedir. Gizliliği herkese açık değilse siparişiniz iptal edilecek ve ücreti bakiyenize iade edilecektir. bu yüzden sipariş geçmeden önce mutlaka gönderinizin herkese açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ardından sosyal medya bayi paneli üzerinden kategori olarak facebook beğeni kategorisini seçmeniz gerekmektedir.  Yukarıda görüntülendiği gibi facebook durum/gönderi beğeni kategorisini seçtikten sonra servis seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Servis seçimi yaparken mavi ile gösterilmiş olan alanın içerisindeki beğeni servisleri yabancı servisler olmaktadır. Kırmızı ile gösterilmiş olan H4947 servisi ise türk beğeni servisi olmaktadır. Hangi servisin türk hangi servisin yabancı olduğu konusunda tereddütleriniz var ise sizlere genel smm panel sitelerinin kurallarını bildirmek isteriz. İsminde 'Türk' yazısı olmayan tüm servisler yabancıdır. Türk veya yabancı yazmıyorsa da yabancıdır. Türk içeriğte sahip olduğu zaman muhakkak türk olduğu servis isminde belirtilmektedir. Aynı zamanda servis isimlerinde yazılı olan max değerleri , hızları ( yavaş-hızlı) , düşüş yaşanabilir ya da 30 gün telafilidir. gibi özelliklerine göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi sonrasında link kısmına gönderi linki eklenmesi gerekmektedir. Gönderinin sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıkladıktan sonra açılan pencereden bağlantıyı kopyala diyerek facebook beğeni paneli üzerinden link kısmına basılı tutarak yapıştırabilirsiniz.

Ardından miktar kısmına bahsi geçen gönderiye ne kadar beğeni gitmesini istiyorsanız o sayıyı yazmanız gerekmektedir. Miktar belirlerken minimum ve maksimum değerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin yukarıdaki görselde minimum değer 50 adet olmaktadır.

siz bu servisten 49 adet alamazsınız. en az 50 ve üzeri alabilirsiniz anlamına gelmektedir. belirlemiş olduğunuz miktara gööre tutar sistem tarafından hesaplanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

siparişinizi onaylayıp siparişinizi verebilirsiniz. Eğer bakiye yükleme işlemi yapmamışsanız siparişi verirken hata ile karşılacaksınız bu yüzden alacağınız beğeni için öncesinde bakiye yüklemeyi unutmamanız gerekmektedir.

Fakat eğer gönderinize değil de profil fotoğrafınıza ya da kapak fotoğrafınıza beğeni almak istiyorsanız yukarıda gösterildiği gibi adımları takip ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

1. kategori olarak -özel görev sistemi- kategorisini seçebilirsiniz. 
2. servis ksımını açıp -facebook gönderi beğeni- servisini seçebilirsiniz. 
3. kapak fotoğrafı ya da profil fotoğrafı linkini ilgili üç numaralı kutucuğa yapıştırabilirsiniz. 
4. maksimum miktara dikkat ederek bir miktar beliryebilirsiniz ve ardından siparişinizi sisteme gönderebilirsiniz. 

Görev sistemi ile gelecek olan beğenilerin tamamı türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Siparişlerinizi oluşturduktan sonra siparişlerim butonu üzerinden siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Eğer herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa facebook beğeni paneli üzerinden destek talebi oluşturabilirsınız ya da sosyal medya paneli destek ekibimiz olan 0850 840 22 12 numaralı whatsapp birimi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.