0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Discord Sunucu Üyesi Paneli Kullanımı

Discord sunucunuzun daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilebilmesi için sosyal medya ofisi - discord sunucu üyesi paneli aracılığı ile popüler bir suncuya sahip olabilirsiniz. Kısa ve hızlı çözümler ile discord üzerinden kaliteli hizmet almak için hemen sitemize üye olabilir ve aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Detaylar aşağıdadır: 

Sistemimizden alım yapabilmeniz için öncelikle panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize girebilirsiniz. Ardından kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt işlemininizi tamamlayabilirsiniz. Eğer kayıt olmadan paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız paketler butonuna tıklayabilirsiniz. Ya da iletişim bilgilerimiz aracılığı ile hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir ya da satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yukarıda görünen kullanıcı adı- şifre kısmına gerekli bilgileri yazdıktan sonra sistemimize giriş yapabilirsiniz. Doğru bilgileri girmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde giriş yapamayabilirsiniz. Giriş bilgilerinizi kimse ile paylaşmamalısınız. Bizler de dahil olmak üzere bilgi paylaşımı yapılmamalıdır.

Hizmetlerimizden yararlanabilmek için öncelikle bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Hizmeti satın alırken ücret ödemesi yapmamaktasınız. Discord sunucu üyesi paneli üzerinden işlem yapmak için öncelikle yukarıdaki butona tıklayarak bakiye yüklemeniz gerekmekte ve ardından yüklediğiniz bakiyeyi tüketmeniz gerekmektedir. Bakiye ekle butonuna tıklayarak adım adım sizleri yönlendirdiğimiz şekilde ödeme sayfasına giderek bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. 

Üyelik ve bakiye işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sitemizde sol tarafta bulunan bilgilendirme tablosunu okumanız gerekmektedir. Arından kategori olarak discord kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Seçim sonrasında servis belirlemeniz gerekmektedir. Özellikleri ve ücretleri birbirinden farklı servislerimiz bulunmaktadır. Servislerin açıklamalarındaki özellikleri , isimlerindeki özellikleri ve ücretlerine göre sizlere en uygun olan servisi seçebilirsiniz. 

Servis seçimi sonrasında link kısmına doscord davetiye linkini girebilirsiniz. miktar kısmına ise minimum ve maksimum değerler arasında bir miktar girmeniz gerekmektedir. Ardından belirlemiş olduğunuz miktara göre sizlere bir tutar belirlenmektedir. Bu tutar 100 adet ücreti bağlamında belirlenmektedir. Tutarı ödeyebilecek bir bakiyeye sahip iseniz sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

Siparişleriniz siparişlerim kısmında depolanmaktadır. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya sorunda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.