0 850 840 22 12 info@sosyalmedyaofisi.com
7/24 Kesintisiz Hizmet Telefonla Destek

Dailymotion İzlenme Paneli Kullanımı

Sosyal medya ofisi sitemizden dailymotion izlenme paneli üzerinden işlem yapmak ve kısa süre içerisinde trend videolar arasında kendi videonuzu da görmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sistemimiz ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir. Hızlı ve kolay işlem yapmak için hemen okuyabilirsiniz.

panel.sosyalmedyaofisi.com sitemize giriş yaptıktan sonra eğer üye olmak istemiyorsanız aşağıda gösterildiği gibi paketler butonuna tıklayarak tüüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. kayıt olup işlem yapmak istiyorsanız kayıt ol butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Üyelik sonrasında yukarıdaki hoşgeldiniz ekranından kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir ve sitemizin satın alma kısmına girebilirsiniz. Arından bilgilendirme tablosunu okuyarak sipariş verirken hangi kısımlara dikkat etmeniz gerektiğini kontrol edebilirsiniz. İŞlem yapmak için öncelikle bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bakiye ekle butonuna tıklayarak bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. 

bakiye ekle butonuna tıkladıktan sonra sistem size nasıl bir ödeme yöntemi yapmak istediğinizi soracaktır. Havale ile ya da online olarak bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ardından tutar oalrak ne kadar yükleme yapmak istediğinizi de belirterek ödemenizi tamamlayabilir istediğiniz bakiyeyi yükleyebilirsiniz. 

Ardından dailymotion izlenme paneli üzerinden aşağıdaki gibi öncelikle kategori olarak dailymotion kategorisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından servis olarak da tek servisimiz olan dailymotion izlenme servisini seçebilirsiniz. Servisin açıklamasını muhakkak okumanız gerekmektedir. Bir altında bulunan link kısmına videonuzun linkini yapıştırabilirsiniz. 

Miktar olarak da yukarıdaki gibi minimum ve maksimum değerler arasında bir miktar belirleyerek miktar kısmına yazabilirsiniz. Yazdığınız miktara göre sistem otomatik olarak bir tutar belirlemektedir. Tutar birim fiyat üzerinden belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Bakiyeniz yeterli ise sipariş ver butonuna basarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra aşağıdaki gibi siparişlerim butonuna tıklayarak siparişinizin detayını görüntüleyebilrisiniz. 

Siparişlerim bölümünden siparişiniz eğer sipariş alındı konumunda ise siparişinizin sorunsuz bir şekilde sisteme gittiğini göstermekte , yükleniyor konumu siparişinizin aktarıma başladığını göstermekte, tamamlandı statüsü siparişinizin sorunsuz bir şeklde tamamlandığını göstermektedir. Eğer siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyor veya sormak isteidğiniz bir şey olursa bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş kodunuzu da bizimle paylaşarak soru veya sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.